Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Mauser SR Warrior


Mauser SR Warrior  

16 members have voted

  1. 1. Snajperka warta swojej ceny ?

    • Tak.
      6
    • Nie.
      10


Recommended Posts

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy kupno tej repliki ASG jest w ogóle opłacalne i czy jest ona wykonana z dobrej jakości materiałów , które nie będą się "psuły".

Link do repliki: http://allegro.pl/mauser-sr-warrior-470-fps-full-version-i1331688290.html

Jej cena to prawie 600zł + przesyłka, datego pytam czy nie wyrzucę pieniędzy w "błoto".

Parametry:

 

Napęd: sprężynowy

Wykonanie: METAL + ABS(łoże)

Zmierzona prędkość wylotowa: 470 fps

Pojemność magazynka: 25 kulek

Długość: 1150 cm

Waga: 4500g

Tryb ognia: pojedynczy

HOP-UP: Tak, regulowany

6.JPG

Edited by krzysiekmw
Link to post
Share on other sites

Z tego co widzę to JEST Warrior Wella za wyższą cenę, widać po FPS, magazyku i kształcie zamka. Nie warto, kup go taniej u krakmanów. Razem z lepszą optyką wyjdzie na taiwangunie tyle samo co tu za ten sam karabin + trademark Cyberguna i kiepska luneta. U CyberGun się tylko więcej daje za logo. Przykład- Kałach sprężynowy, którego u nich kiedyś kupiłem za 120 zł miał wszystko IDENTYCZNE z kałachem Cymy sprężynowym mojego kumpla. On dostał go za 80 zł.

Link to post
Share on other sites

Te "troszkę więcej fps" u SWD to jest już sprawa szczelności i dokładności wykonania, bo może się zdarzyć, że będze miało troszkę mniej od L96.

Weź pod uwagę to, ze jeżeli chcesz mieć SWD z jakąś lunetą do niego dedykowaną to szykuj kasę z rzędu od 400zł (chońskie PSO-1) do 800 (jedne z droższych POSPów). Oczywiście można kupić montaz do ak za 60zł + tania luneta.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam

 

niedawno postanowiłem przejść z snajperek typu AEG na springi i do tego użyłem l96 mausera. Mam m160 guardera, części w środku robione na zamówienie, komora PDI oraz lufa 590mm promyk. Po złożeniu tego zestawu zauważyłem że kulki(0,4g MB) latają mi lewo prawo góra dół. Badałem na gumkach: niebieskim MadBullu, systemie, zielonej GG. Czy wiecie co może być przyczyną ?

Chyba warto jeszcze dodać że rozrzut fps to 5-6 fps, a całkowita moc 615 fps.

Pozdrawiam i byłbym bardzo wdzięczny jakbyście udzielili mi jakiś rad

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...