Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam,

 

posiadam m16 a4 wersja snajperska, dodalem zebatki synthesis ktore zwolnily mi serje... i chcialbym jakis karabin ktory po lekkich modyfikacjach da mi jakies

20 BB/sec... czy warto uzyc karabin MP5-SD6?? jesli tak to jakiej marki, G&G, TM, ICS, czy nawed JG wystarczy... szukam aby karabin byl solidny FULLMETALL i byl praktyczny... maly i lekki... co szanowni koledzy mi radza?? z gory dzieki XD pozdro....

Link to post
Share on other sites

to musi byc mp5... dlatego ze m16 mi sie nie podoba... widzialem te modele:

 

MP5-SD6 CA crazybee 899zl

MP5-SD6 TM specshop 799zl

MP5-SD6 ICS specshop 1100zl

MP5-SD6 CYMA crazybee 679zl

 

naczytalem sie o tych replikach wiele... noce i dnie... jedni mowia dobrze a inni zle... sam nie wiem co mam myslec... najwazniejsze zeby byly full metal... i MP-5 SD6...

 

najpierw wymienie baterie na 9,6 i silnik... aby zwiekszyc ruff... a potem zrobie generalke po roku uzytkowania tak jak z M16... wszystko na podstawie SRC i SYNTHESIS...

Link to post
Share on other sites

Tak szczerze mowiac, jezeli chodzi o mp5D to tylko TM oraz ICS. Reszta odpada, bo inne firmy nie potrafia zaoferowac nic sesnownego ani dobrego jakosciowo.

 

W TM oraz ICS na dzien dobry wystarczy zmienic lufe i prowadnice oraz doszczelnic i opcjonalnie przesmarowac , choc radzilbym tylko zmienic lufe i nie grzebac w GB.

Edited by johny13
Link to post
Share on other sites

Oj uwierz mi, CM też ma niezłe. Ale jak na swoją cenę. Jak ktoś nie lubi plastiku (ja na ten przykład) to kupi CM, bo CA to shit a ICS za drogi. Chyba że faktycznie szuka perfekcji. Ale wtedy idzie w spore koszty.

Widzialem jak strzela plasticzny TM z 350fps i widzialem jak strzela "FóL mEtAL" CM z 350fps, ktory sie czesciej lamie niz plastik TM, i uwierz mi, TM miazdzyla CM zasiegiem, celmoscia oraz jakoscia.

 

Spojrz na cene ile kosztuje TM a ile CM - to tylk o120zl roznicy. Wiecej to wydajesz na fajki i na piwo;)

Link to post
Share on other sites

Aby cm dorównało tm osiagami na tych samych fps to trzebaby wymienic ponad połowe czesci.... skoro gosc chce metal to pozostaje mu ics... moze moje małe porownanie siga p226 tm z cymami 400 fps zasieg skuteczny jest podony mimo iz cyma ma wieksza moc i znacznie dłuzsza lufe...

Edited by Widmo34
Link to post
Share on other sites

szczrze powiem ze naczytalem sie mnustwo... ale jadni muwia tak inni siak... jedni wola cyme od ics a inni odwrotnie... wiec postanowilem napisac ten post.... bo moi koledzy kucili sie ktory lepszy a ja potrzebuje nowego AEG... za pomoc serdecznie wam ziekuje ale z chinczykam nie chce miec doczynienia... szczegulnie z D/BOYS... to najwiekszy shit... dlaczego?? bo go mam wrsje BI/3681... gearbox ze zlamana glowica tloka, 1kg smaru, bez podkladek i takiego dostalem jak go kupilem w sklepie softairvicenza.com... co najwazniejsze nie dzialal SEMI... zacinal sie, ale problem najwiekszy jest taki ze ten model mi sie nie podobal, bo chcialem M16 A4 ale go nie bylo a kumple chcieli grac, ja tez... no i kupilem na tajwangun konwersje M16 A4 i do tego precke SRC i gra... gearbox zrobiony na podstawie SRC i SHYNTHESIS, wydalem wiecej niz porzadny AEG markowy, dlatedo teraz chce wylacznie cos sprawdzonego... POZDRO

Link to post
Share on other sites

Widzisz, pomijając, że nie palę a pije tylko jak ktoś stawia, bo mi kasy szkoda, to ja po prostu nie lubię plastiku. Jeśli chcę broń do CQB to kupuję CM i za różnicę kasy dorzucam gumę i słabszego springa, doszczelniając to wszystko i mam STALOWĄ replikę, która nie połamie mi się tak szybko jak TM. Miałem TM'a - kulki lecą wolno, magiczny hopek jest, ok, ale na dłuższych korytarzach matrixy co 2 strzał. A skończyło się po tym jak połamałem body wypieprzając się na progu :/ 90 kg na plastik TM'a i po repliczce - niestety. GB tez szlag wtedy trafił, więc poszło na części - mało co zostało, lufa, hopek itp. Hopa zostawiłem i teraz przymierzam się do zakupu CM. Jak zamontuję tam tego HU z lufą dobrą i springa setkę to też będzie czoko, ale będę miał ten metal, który mnie najbardziej przekonuje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...