Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wiatrówka Gamo PT-85 Blow Back 4,5 mm -mam pytanie


Recommended Posts

Witam Wszystkich.

Mam duzy problem z doborem odpowiedniego pistoletu dla siebie. Bedzie to moja pierwsza bron, wiec jestem kompletnym laikiem w tej dziedzinie. Chce kupic sobie pistolet o napedzie CO2 i spodobal mi sie bardzo - Wiatrówka Gamo PT-85 Blow Back 4,5 mm . Jednak nie wiem czy ten pistolet jest dobry i godny polecenia. Prosiłbym o Wasze opinie i podpowiedzi w tym temacie, a moze ktos zaproponuje mi jakis inny dobry pistolet (nie rewolwer). Zalezy mi na dobrym solidnym wykonaniu (moge dołozyc pare złotych do upatrzonego juz modelu Pt-85), jak i niezawodnosci.

pozdrawiam.

Edited by kmwlkp
Link to post
Share on other sites

Poważnie. Czy to miał być pistolet do ASG? Na strzelanki?

 

Jeżeli tak, to: W ASG, na strzelankach strzelamy do siebie kulkami PLASTIKOWYMI o średnicy 6 lub 8 milimetrów. Nie śrutem, nie stalowymi lub aluminiowymi kulkami!

 

Jak komuś powyższe wyjaśnienie wydaje się głupie: wolę to napisać niż dostać na strzelance z wiatrówki np. w szyję i pożegnać się z tym światem.

 

Jeżeli chodziło Ci po prostu o pistolet do strzelania tarczowego, to niestety pomyliłeś fora. Bardzo niewiele pistoletów ASG ma konstrukcję zbliżoną do tych wiatrówkowych na tyle, aby któryś z Użytkowników mógł Ci doradzić (tzn prawdopodobnie tacy są, ale pytanie samo w sobie nie wiąże się z ASG).

 

Pozdrawiam,

Laokoon

 

[Nie przeginaj z wielkością liter!]

Edited by Foka
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...