Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Coś na początek.


Recommended Posts

Cześć. :icon_biggrin:

Mam pytanie, chciał bym kupić karabinek wyborowy tak do 450zł.

Może doradzicie jakiej firmy, z jakiej stronki albo jak dobrze przerobić słabe, tanie modele za małe pieniądze.

Karabinek ma być wykorzystywany przez snajpera lub strzelca wyborowego.

Z góry dzięki za wszystkie podpowiedzi. :happy:

Link to post
Share on other sites

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_032_wooden_style-750.html - tylko to z m14'stek

Nie da rady zrobić karabinku snajperskiego za małe pieniądze

Dużo roboty i pieniędzy. M14 cymy jest dobrą bazą pod karabin wyborowy - w razie czego masz tryb auto i jesteś szturmowcem. Proponuję pobiegać jako zwykły sołdat i systematycznie dokupywać części. Tej olive nie bierz bo ma krótszą lufę - co przełoży się na celność.

Link to post
Share on other sites

Wersja olive ma od razu szynę montażową, jest tańsza, a 10cm w chińskiej stockowej lufie nie jest powalającą różnicą. Ja tutaj bardziej zdecydowałbym się na gust. W każdym razie jest to jedyna sensowna parasnajperka za te pieniądze. W przyszłości i tak będziesz mógł kupic dłuższą lufę precyzyjną i na nią tłumik

Link to post
Share on other sites

Ja już nie mam sił...

 

ZA TAKĄ KWOTĘ, NIE KUPISZ NAWET NAMIASTKI KARABINU SNAJPERSKIEGO ! NIE ZNAJDZIESZ NAWET DOBREJ BAZY DO BUDOWY REPLIKI KARABINU SNAJPERSKIEGO. POCZYTAJ ODPOWIEDNIE TEMATY NA FORUM.

 

Dotarło?

 

Jak już nie masz sił, to nie pisz w forum Jestem Zielony, bo to forum dla ludzi o mocnych nerwach.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...