Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CoD 5 - problem


Recommended Posts

Witam

 

Dzisiaj po długiej przerwie postanowiłem ponownie zacząć przechodzić kampanię w CoD 5. Tym razem na najwyższym poziomie trudności.

 

Utknąłem na misji "Wendeta". Na innych poziomach trudności misję przechodziłem bez problemu, na weteranie mam bardzo poważny problem.

 

Otóż:

Dochodze do miejsca gdzie mam zmierzyć się z wrogim snajperem. Niestety - pan szwabski snajper ze swoim kar98 z lunetą gra jak na cheatach - wie zawsze gdzie sie wychylam, by natychmiast położyć mnie trupem jednym strzałem, nim zdąże nawet dokładnie wycelować. Sytuacja komplikuje sie o tyle, że snajpera trafiłem przynajmniej 5 razy - za kazdym razem Reznov strzelał teksta w stylu "Tylko go drasnąłeś" i po chwili snajper powracał i mścił się headshotem.

 

Przy 23 próbie przejscia tej misji postanowiłem napisać to tutaj - czy ktoś już przeszedł ta misję na weteranie? Czy jest to wogóle możliwe ? I jak można "zagiąć" snajperowi tego aima, wh i god mode? ;)

 

Z góry dzięki za wszelka pomoc, uparłem sie na ukonczenie singla na weteranie ;)

Link to post
Share on other sites

To według mnie jest banalne, trudne to będzie jak będziesz musiał wejść do Reichstag, jak gdzie nie staniesz to granat leży. Wracając do tematu. Jak Reznow ci powie na którym jest piętrze, ty go musisz odnaleźć i jak się wychyli szybko oddać strzał jeden za drugim, nie da się go jednym trafieniem zdjąć.

Link to post
Share on other sites

ja pół godziny się z tym męczyłem i nadal tego nie przeszedłem... :/

 

Gdziekolwiek się nie wychyle to dostaje heada. Próbowałem już każdej "pozycji" (bez skojarzeń) snajperskiej, za każdym razem strzelałem - reznov gadał że tylko go drasnałem a ja dostawałem heada...

 

PS. W Reichstagu to pikuś był nawet na "Zahartowanym", trzeba było czołgać się i gdy leciał granat sprintować ;)

Edited by Vault13
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...