Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MB-01 Olive (WELL) L96A1 oraz SWD z A&K


Recommended Posts

Nagrałem krótką prezentację MB-01 z Wella oraz SWD z A&K. Myślę, że filmiki pokażą chociaż troszkę te repliki dla osób, które chciały by je kupić ;)

 

Link do MB-01:

 

 

Link do SWD:

 

 

 

 

PS: Elka na filmie jest na sprzedaż, kontakt na email: kontakt@army24.org

Edited by zalewa56
Link to post
Share on other sites

Całkiem dobra robota, tylko uważam, że dystans powinien być dla obu replik taki sam.

Zastanawiam się też, czy jest sens je porównywać w stocku, skoro i tak wiadomo, że czeka je tuning. Po owym porównaniu ktoś jeszcze gotów stwierdzić, że SWD A&K jest lepsze, kupi i wdepnie w bagno. Potencjalnych krytyków mojej wypowiedzi, pragnę odesłać do topicu na temat 1001 problemów z SWD A&K :happy:

 

 

Proponowałbym zrobić podobne porównanie tuningowanych już replik. Więc jeśli ktoś z mojej okolicy dysponuje podkręconym na M170 SWD A&K, to proszę o PW - możemy się zgadać i zrobić podobne porównanie, tyle że tuningowanych już replik. Jeśli znajdzie się ktoś z podobnie wykręconym M24 czy VSR, chętny do testu, to także proszę o info. Im większa liczba karabinów do porównania, tym byłoby ciekawiej.

Link to post
Share on other sites

Film z SWD był robiony dwa tygodnie wcześniej niż z MB-01. Co do dystansu to w filmie z SWD podałem złą odległość, wynosiła ona także 20 m, a nie 15 za co przepraszam ( mierzone było na oko, dopiero przy filmie z MB-01 mierzyłem metrówką). Na większym dystansie niż 45 m test byłby bezcelowy ponieważ w kartkę A4 (tą co jest na filmie) skuteczność strzałów wynosiła by 2 może 3 strzały na 10. Mam jeszcze M4 z PJ więc także niedługo zrobię takiego krótkiego shooting testa połączonego z krótką prezentacją na dwóch lub trzech różnych dystansach ;) Wkrótce również będzie prezentacja kopii Eotecha 552, technik wejścia do pomieszczeń, poruszania się po terenie, czy też kursy Krav Maga. Kanał ciągle się rozwija, więc zapraszam do subskrypcji na YouTube.

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...