Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16/G36 za ok. 700 zł


Recommended Posts

Witam,

w moim pierwszym poście na tym forum chciałem poradzić się was w sprawie kupna pierwszego AEG'a. Nie jestem jakiś strasznie zielony jeśli chodzi o ASG (strzelanie "w ogródku", środowisko, kumple, ich opowieści i kazania o rozgrywce :) ), ale na pewno większości rzeczy nie wiem. Jak napisałem w temacie, chce kupić M16 albo dłuższą wersję G36. Jestem w stanie wydać maksymalnie 700zl z groszami (a najlepiej mniej)

Znalazłem na taiwangunie te dwie repliki:

M16 od BOYI (w zestawie z aku itp.)

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/bi-5581m_boyi-2640.html

i G36 od SRC do której musiałbym dokupić akumulator, ładowarkę, więc wyszłaby cena(według moich obliczeń) m.w. taka jak M'ki

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/sr36_e2_src_gen_iii-2151.html

Proszę o pomoc w wyborze, opinię o firmach i ewentualne inne propozycje :)

 

PS. Wolałbym jakąś M'kę bo będę dążył w stronę wyglądu US Army

 

EDIT: Sorry za podwójny post, da się to jakoś usunąć? :(

Edited by lorak77
Link to post
Share on other sites

Siema ja jestem aktualnym użytkownikiem emeczki od g&p sprawuje się świetnie nawet w stocku . Co prawda noja jest tuningowana ale mniejsza z tym za 700 zł emki w dobrym stanie od g&p to szukac ze świecą w ręku .No ale zawsze jest jakaś szansa a jeżeli chodzi o gietke to google nie bolą xd . Ale ogólnie ma opinie dobre :)

Link to post
Share on other sites

Ehhhh.

 

Za 7 stówek nie kupisz doberj eMki. Tyle. Jak jesteś ciekaw, dlaczego, to na forum, nawet w tym dziale jest to wyjaśnione wielokrotnie.

 

Giety od SRC nie bierz. Jeżeli koniecznie chcesz wersję długą, to weź od JG. Jeżeli może być jednak krótka, to weź od Cymy (ma lepsze bebechy, a front (przedni chwyt), lufę wewnętrzną i zewnętrzną możesz w przyszłości dokupić i zrobić sobie wersję długą.

 

Pamiętaj przede wszystkim o dobrej ochronie oczu. Nie kupuj żadnych, ale to żadnych gogli/okularów z taiwanguna. Kup coś firm: ESS, Bolle, Peltor, Uvex, jednak koniecznie sprawdź, czy jest to model balistyczny (wszystkie te firmy produkują również okulary i gogle przeciwsłoneczne/przeciwpyłowe.

 

Pozdrawiam,

Laokoon

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc, szczerze mówiąc nie patrzyłem dużo na używane repliki dzięki przestrogom kolegów i chyba trzeba to nadrobić. Co do ochrony myślałem nad lekko używanymi albo nowymi ESS'ami z allegro i metalową siatką na dolną część twarzy: http://www.taiwangun.com/wyposazenie_taktyczne_helmy_ochrona/stalowa_maska_ochronna-black_acm-2408.html . Jeżeli ktoś chciałby coś jeszcze zaproponować to byłbym bardzo wdzięczny, bo do zakupu dojdzie najszybciej w kwietniu albo w maju :)

 

PS. Jaka jest wasza opinia o firmie BOYI i tej konkretnej emce w razie gdybym niczego nie znalazł.

 

EDIT: Oglądałem na allegro oferty (m16 i M15) i podesłana wcześniej przez Husajna wydała mi się bardzo kusząca. Czy to dobry deal? ;)

Edited by lorak77
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...