Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

replika snajperko podobna


Recommended Posts

Witam jestem nowy troche poczytałem na temat tej repliki i mam pytanie. Czy replika mb-05 (l96) well z zestawem tuningowym na 530fps, lufą precyzyjną prometheus, komorą pdi, czarną gumką systemy będzie się nadawała żeby postrzelać z tego na manewrach czy nie ma większego sensu i lepiej kupić jakiegoś AEG-a?

Link to post
Share on other sites

Tak podciągnie trochę, ale i tak ten zestaw to będzie mało. W przyszłości będziesz musiał kupić części o dużo większej wartości a w końcu wyniesie Cię to grubo ponad 1500zł!

Ja kupiłem właśnie mb01(inne body niż mb05 tylko) i teraz żałuje.

Lepiej jakbyś za tą cenę jakiegoś elektryka kupił.

Link to post
Share on other sites

Tak podciągnie trochę, ale i tak ten zestaw to będzie mało. W przyszłości będziesz musiał kupić części o dużo większej wartości a w końcu wyniesie Cię to grubo ponad 1500zł!

Ja kupiłem właśnie mb01(inne body niż mb05 tylko) i teraz żałuje.

Lepiej jakbyś za tą cenę jakiegoś elektryka kupił.

 

 

Ten post powinien być bardzo dużą czcionką na środku strony WMasg, aby wszyscy "snajperzy" widzieli co się stanie po kupowaniu "snajperek" za 600 zł i próbowaniu być pro snajperem. Wtedy nie było by kilkunastu postów tygodniowo o treści "Snajperka za 500zł, bo chcę być uber pro".

 

 

Peace.

Link to post
Share on other sites

Ten zestaw to jest nic specjalnego,szału z niego nie ma to każdy powinien wiedzieć.

Można sobie kupić MB-01 albo MB-05 wówczas,gdy ma się pieniądze na późniejszy tuning,inaczej nie ma to po prostu sensu.

Jeżeli nie będziesz miał pieniędzy na późniejszy tuning ,kup sobie najlepiej cm.032 jest to replika karabinku m14,który zapewne posłuży ci lepiej niż snajperki za 500 zł,a zawsze masz przycisk auto,który zapewne się przyda w nie jednej sytuacji.

Link to post
Share on other sites

Nie do końca tak z tym SWD A&K ,posiada on bardzo duże wahania fps, sięgające nie jeden raz do 40 fps,na forum jest jej recka i części wewnętrzne są wykonane w dużej mierze ze Znalu,więc i tutaj też jest potrzeba włożenia dobrego 1000 zł.

W ostateczności kolega jak nie chce snajperki i ma mały budżet sięgający ok 400 zł,to jedynym wyjściem dla niego jest cm.028

Replika ta nie jest bazą pod snajperkę jest to szturmówka więc nie myśl,że to się nada na para snajperkę.

Link to post
Share on other sites

Co do SWD A&K bez problemu wytrzyma m170 na stokowych częściach a podobno nawet na m190 daje rade jeśli chodzi o tuning minimalny cenowo to:

1.Precka 590mm 6.02 Guarder 180zł

2.Gumka Systema Energy 35zł

3.Sprężyna m 170 (cena zależy od producenta)

4.Teflon fix jakieś grosze poniżej 5zł

5.Olej silikonowy żeby go dobrze przesmarowac

FPSów napewno Ci wystarczy nie rozleci się nic bo ja i wielu znajomych używamy tego SWD z tymi częściami już długo jedyne co się sypie to dystanser można z oringa dorobic

Link to post
Share on other sites

dysponuje budżetem w wysokości 1300zł a w przyszłości myśl że dam rade więcej uciągnąć dlatego pomyślałem o stopniowym tuningu takiej repliki. CO do SWD to znajomy miał i widziałem ale niezbyt mi przypadło do gustu i słyszałem podzielne opinie na jego temat.

Link to post
Share on other sites

Kup jakąś porządną markową giwerę z tunningiem firmowym, np. M16A3 G&P z tunningiem lvl1 z ASG SHOP, wszyscy well/a&k/pożal się Boże AGM będą mogli się schować. Najczęściej tak jest, gdyż PRAWDZIWYCH snajperów z powołania, którzy lerzą tak długo, że na nich grzybki wyrastają, tylko po to żeby klepnąć cel w ramię i powiedzieć "nie żyjesz" albo czekających cały dzień na jeden doskonały strzał ze 100m jest w Polsce bardzo ale to BARDZO mało. Zwykli snajperzy są najczęściej wycinani ze szturmówek przez o wiele bardziej mobilnego przeciwnika, Kemów przez ogień zaporowy czy zdejmowani przez strzelców wyborowych właśnie z takimi M16A3 G&P czy innymi parasnajperkami typu M14 itd... razem z krzaczkami w których się chowają.

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2173 tutaj takie oto M16, tylko nie dostępne, ale jak poszukasz za pewne gdzieś jeszcze znajdziesz taką replikę.

Albo takie M4 http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4146

tylko trzeba by było kupić dłuższą lufę, tłumnik by chowała tłumnik, lepszą komorę i gumkę, tunning lvl1 i można śmigać.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

Jeśli już się uwziąłeś na springa to nie polecam produktów Wella. Za tą cenę lepiej kupić SVD A&K, dostępne na taiwangunie.

 

Kolega raczy żartować, albo tematu w ogóle nie ogarnia. Pozwolę sobie w tym miejscu zacytować klasyka:

 

Czym różni się SWD A&K od SWD A&K z lufą prometheusa? Tym samym czym gówno od gówna z rodzynkiem...

 

 

Well ma potencjał do tuningu, masę dostępnych części. A że owe części kosztują... no chyba nikt nie spodziewał, że będą je rozdawać za darmo :icon_biggrin:

Dexter złożył mi Wella na sprężynie Guarder M170 na 665fps, ciekawe czy ktoś z całej rzeszy posiadaczy SWD od A&K, choćby zbliżył się do tego wyniku? A i nie samymi fpsami snajper żyje - z tego co czytałem to SWD A&K nawet z lufą Prometeusza celnością nie grzeszy. Zasłyszane od ludzi obiektywnych a nie fanboyów najbardziej awaryjnej sprężynowej snajperki na WMASGu - SWD A&K :icon_biggrin:

 

Także polecanie jej jako lepszą alternatywę dla Warriora, jest moim zdaniem niepoważne. No chyba, że ktoś lubi te radzieckie klimaty [sam lubię], ale zaraz... przecież to SWD A&K to w stocku, koło Dragunowa nie stało z tymi okładzinami i kolbą...

 

 

Maza94 sam się możesz schować. O ile zakup G&P i tuning na ~420fps ma swój sens, choć snajpa z tego żadna, o tyle polecenie koledze tuningu w ASG Shopie, to już jest śmiech na sali. Dwa razy korzystałem z ich serwisu i ani razu nie byłem zadowolony. Potrafili mi złożyć Guardera M120 + Bore Up Classic Army na lufie Prometheusa, na 415fpsów. A także kiedy się jeszcze człowiek nie orientował w temacie, to wcisnęli mi zębatki STU renomowanej firmy Classic Army - gorszych zgrzytów w gearboxie nie słyszałem. Jest kilku lepszych serwisantów na tym forum, za którymi to panowie z serwisu ASG Shopu, mogliby co najwyżej narzędzia nosić.

Edited by vanyel1985
Link to post
Share on other sites

czyli na początek by starczyło a później bym musiał wyłożyć jeszcze z jakieś 8 stówek na zespół spustu tłok prowadnice cylinder i springa?? czytałem że ktoś dorabia te rzeczy i są ponoć dobrej jakości. Orientuje się może ktoś z was w jakiej cenie jest coś takiego?

Link to post
Share on other sites

Bart dorabia. Jeśli ceny się nie zmieniły to około 450zł za zestaw: mechanizm spustowy kopia Lay Laxa, tłok oraz prowadnica sprężyny. Bardzo dobre części.

 

Poza tym potrzebujesz jeszcze:

przede wszystkim komorę Hop Up PDI

gumkę hop up, Dexter poleca Systemę.

lufę co najmniej Prometheus 590mm.

cylinder, najlepiej teflonowany Lay Lax

głowicę cylindra, najlepiej Lay Lax

głowicę tłoka, najlepiej Lay Lax

sprężyna, najlepiej Guarder, wedle uznania: M160 - 190.

 

Jeśli weźmiesz lufę dłuższą niż 500mm, to czeka Cię jeszcze zakup tłumika oraz przejściówki, by móc schować kilka(naście) centymetrów lufy w tłumiku. Cen Ci nie podaję, bo większości tych części i tak w Polsce nie ma i trzeba ściągać z Azji. Zresztą jak będziesz naprawdę ciekaw to sam znajdziesz.

 

Także zastanów się czy będzie Cię na to stać, bo jeśli nie, to lepiej będzie Ci kupić jakiegoś AEGa i pobawić się jako szturmowiec.

Poza tym jako posiadacz tej repliki mogę Ci powiedzieć, że na Wella bez tuningu, będziesz się tylko wkurzał.

Edited by vanyel1985
Link to post
Share on other sites

Nie mówie o M16 G&P jako snajperce tylko o formie parasnajperki, na średnie dystanse. A snajperki które wymieniłem to te właśnie tunningowane najmniejszym kosztem (części G&H, lufy madbulla itd) albo stockowe.

Edited by Maza94
Link to post
Share on other sites

wielkie dzięki za pomoc raczej zdecyduję się jednak na l96 z komorą pdi, lufą prometheus 500mm, gumką, tym zestawem na 530fps i jakąś lunetą a jak dozbieram trochę więcej to wymienię te części co napisaliście wyżej. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...