Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

lipo do mp5a5


Recommended Posts

Witam

Panowie.Szybko i na temat:Jakie akumulator lipo (i ładowarkę) polecilibyście do mp5a5(G&G)??Nie chodzi mi tu o konkretny model a o jakiekolwiek parametry na które miałbym zwrócić uwagę przy zakupie.

Podziękowania za konstruktywne odpowiedzi (jeśli takowe się w ogóle pojawią ;) )

Link to post
Share on other sites

jeśli o parametry pytasz to:

- wielkość taka, żeby ci wlazł :biggrin:

- jeśli chcesz mieć takiego realnego rofa to 7,4v, jeśli kosmicnego to 11,1v

- przy 7,4v szukaj jak największej wydajności prądowej czyli C, prz 11,1 starczy nawet 15C

- pojemność wiąże się z wymiarami, więc szukaj najpojemniejszy, jaki możesz wcisnąć

- NAJWAŻNIEJSZE, SZUKAJ U MODELARZY, BO TE POR ASG TO SHIT

 

a ładowarkę najlepiej accucela6 lub iMAX'a b6

Edited by zaki123
Link to post
Share on other sites

To może jakąś delikatną podpowiedź zasugerujecie odnośnie 7.4??;)

7.4v lipo=zadowalający rof??Podobno jest taki sam jak przy "standardowej" 9,6v NiMh tak?Przy stockowej 8.4v moja "piątka" bardziej pluje kulkami niźli strzela :/

Edited by DooHoo
Link to post
Share on other sites

jeśli masz full stok bebechy, to osiągniesz rofa około 12k/s. A dokładnie z takim lipo miałem styczność jakieś 1-2 tygodnie temu, bo dla kolegi zamawiałem. Ciągnie bez szału, ale nie powinno od tego nic się zepsuć.

 

tak poza tematem. Seria cm.041 a przynajmniej mój egzemplarz mają słabe stokowe GB. Mi pizło w tą zimę w domu od leżenia na stockowej sprężynie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...