Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początek ASG-CM.028


Recommended Posts

Witam chciałbym sie poradzic wiec:

 

 

Na poczatku kupiłbym ak-47 Cm.028 za 350zł nowy.Chyba by na początek starczył,nic bym do niego nie dokupował(no chyba ze baterie).

Po jakims czasie jakbym się w ASG zakochał to zakupiłbym sobie jakąś lepszą replikę około 1200-1400zł i do tego różne gadżety około 500zł.

 

I mam pare pytań czy Cm.028 jest dobry na początek ale stockowy czyli nic nie bede wymieniać.

 

Czy wpuszczą mnie z tą repliką do budynku tylko na SEMI?

 

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Poczytaj forum, to się dowiesz, że ta replika jest dobra. Co do CQB zależy od limitu, ale jak jest 3502 fps, to Cię nie wpuszczą.

 

3502fps? na pewno go nie wpuszczą :D

 

Tak cm.028 jest dobra na początek zabawy w ASG, jeśli chcesz możesz wymienić gumke hop up

.

Link to post
Share on other sites

Ok dzięki a jak wygląda konserwacja repliki po kazdej strzelance?

 

Mozna opisac jakos w krokach?

 

 

 

I pytanko wiecie jak namowic do tego rodziców? Bo zawsze jak chce sobie coś droższego kupić to pytają czy napewno mi to będzie potrzebne,czy mi sie nie znudzi?

 

Bo zawsze jak kupiłem to mi się po chwili nudziło:D A przez wakacje idę do pracy więc sobię zarobię coś..

Edited by Michal8
Link to post
Share on other sites

Najlepiej byłoby, gdybyś poszedł na jakąś strzelanke, wrócił do domu na wpół żywy (tak przetyrany) i z wielkim bananem na twarzy. Jeżeli tak będzie na prawdę to sam będziesz niemalże pewien, że ASG jest dla Ciebie, a przy okazji Twoi rodzice nabiorą trochę pewności. Polecam jeszcze poczytanie tych podstawowych info o ASG.

 

PS.

Mam nadzieję, że "8" w nicku to nie wiek :E

Link to post
Share on other sites

Bierzesz w łapy kałacha, opróżniasz magazynek i trudzisz się z wyjęciem baterii. Jeśli masz mikro rozładowujesz ją. Jeśli nie, kładziesz na półce, żeby kolegów nie kusiło. Żadnych smarów i innych śmieci nie psikasz, ewentualnie raz na miesiąc, jak ci się chcę psikasz do maga kroplę silikonu. Happy?

Edited by MarinesPL
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...