Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Par pytań od zielonego


Recommended Posts

te wszystkie Twoje tematy to są jakieś jaja... Spytaj ojca/dziadka/brata jak się wybija pin/sworzeń/trzpień. Zastanówmy się... Wybijakiem i młotkiem?

 

przypomnialo mi sie jak uczyli mnie zakladać pułke w szafie w takie dziwne plastikowe uchwyty, trzeba bylo to udezyc od gory zeby sie wciesnela i zablokowala, no to stukam tak lekko reka a stary rbol do mnie mowi "wez zapie#@$%" ... no i zap#$%olilem tak ze zerwala uchwyty i druga pod nia tez werwala uchwyty :Dnie dla kazdego proste to co my juz wiemy ;) niekiedy lepiej nianczyc i tlumaczyc : )

ja tam trzymam baterie caly czas w replice bo mi sie obdrapuje kabel od niej kiedy wkladam i wyciagam ... tak ciasno siedzi .

Link to post
Share on other sites

przypomnialo mi sie jak uczyli mnie zakladać pułke w szafie w takie dziwne plastikowe uchwyty, trzeba bylo to udezyc od gory zeby sie wciesnela i zablokowala, no to stukam tak lekko reka a stary rbol do mnie mowi "wez zapie#@$%" ... no i zap#$%olilem tak ze zerwala uchwyty i druga pod nia tez werwala uchwyty :Dnie dla kazdego proste to co my juz wiemy ;) niekiedy lepiej nianczyc i tlumaczyc : )

ja tam trzymam baterie caly czas w replice bo mi sie obdrapuje kabel od niej kiedy wkladam i wyciagam ... tak ciasno siedzi .

 

 

rozumiem ze nie kazdy wszystko musi umiec ale to co chłopaki pisza do ciebie musisz zajarzyc albo NARIX :blink:

czlowieniu rusz makówa!!

Link to post
Share on other sites

Nie powinno ci nic nawalić. Możesz iść śmiało na strzelankę. Tylko trzeba powiedzieć o efekcie takiego rozsunięcia.

 

-Komora HopUp <to gdzie wchodzi lufa wewnętrzna> jeśli nie siedzi BAAARDZO mocno swoją końcówką w GB zaraz przy dyszy, to sie będzie ruszać. Nieszczelność taka w najlepszym przypadku obniży ci moc repliki i to drastycznie, bowiem nie tylko komora się odsunie ale i dysza będzie puszczać powietrze do wnętrza maga.

-Jeśli komora zegnie ci się w dół z górną częścią korpusu, to dysza będzie bić o komorę i szlak ją może trafić, FPS dalej leżą na pysku.

-Może być zabawnie i podczas serii odleci ci górna część body, dużo do lansu, ale mało fpsów i zasięgu.

 

 

Rada: tymczasowo dużo izolki, długoterminowe nowe body lub walka jeśli masz gwarancje.

 

 

Co do ładowania baterii: pojemność baterii/output ładowarki <u ciebie z tego co piszesz-250>*1,4, lub aż będzie lekko ciepła bateria.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...