Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zapraszam do wspólnej gry w BFBC2


Recommended Posts

2jfkrac.jpg

 

Witam i zapraszam do rekrutacji.Gramy w Battlefield 2,Battlefield Bad Company 2 oraz będziemy grać w Battlefield 3!

Oferujemy:

-Strone internetową

-Forum

-TS3

-Server gry

-Ligi oraz Turnieje(oraz gry wewnatrz klanu)

-Sparingi

-Miłą atmosferę

 

Wymagamy:

+16 roku życia

-Kulture osobistą

-Programy do komunikacji glosowej(TS3)

-Orginalnej wersji gry

 

Zapraszamy! http://www.tgd.vgh.pl

Link to post
Share on other sites

Jasne...każdy wkońcu kiedyś zaczynał i miał lepsze i gorsze dni.Ale olać to u nas chodzi bardziej o przyjemność czerpaną z gry a po grze opowiadamy sobie kawały lub inne pierdoły.Bo im nas wiecej tym lepiej.Zawsze też możesz się od nas czegoś nauczyć :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Tak piatek,sobota,niedziela od 19:30.Mój xfire: Konrad102 GG:22306078

Zapraszam na naszego TS'a 3

IP:188.165.154.251

Port:3380

Hasło:nie ma

Tylko do któregoś z adminów musicie napisać zeby wam dał uprawnienia najlepiej przez poka to zrobić

Link to post
Share on other sites

Wiem ze to jest 2... Tylko ze bedzie aktualizowana co jakis czas (ostatnio doszly bronie ale oczywiscie platne).

Dla mnie grywalnosc jest bardzo fajna, a i tak biegam z normalnymi akaczami i nie potrzeba mi vet broni zeby byc przez 50 % pierwszy w rankingu.

 

To co jest piekne w tej grze to to - ze nie trzeba jej instalowac ... Nie trzeba nic placic. Mozna legalnie grac w pracy :)

 

Jak dorobia wybieranie servera - bedzie mozna w pracy pograc po godzinach i nie martwic sie o licencje kontrole itp.

 

A super mega wypasna grafika jest zawsze dla mnie na 2 miejscu czy nawet 3 po grywalnosci.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...