Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Strzelanie "na pusto"


Recommended Posts

Witajcie. Znów mam pytanie, dokładnie to zawarte w temacie. Szukałem, na forum nic nie było, a google powiedziało, że niby karabin się niszczy. Czy to prawda? Bo, przynajmniej ja tak myślę, to jak nie ma kulek to mniej rzeczy się zużywa, tzn. nic nie trze o siebie, itd. Ale pewnie się mylę.

Więc, czy można akumulator rozładować poprzez strzelanie na pusto, bez kulek? Bo akurat nie mam rozładowarki, a nie chcę zepsuć nowo kupionego karabinu (g36c od cymki).

Pozdrawiam.

Edited by engray
Link to post
Share on other sites

Nie można. Czemu? Szczerze to nie wiem. Ale jak mam zgadywać, to powiedział bym, że jak nie ma kulki to nie ma żadnego ciśnienia (wypychane powietrze nie popycha niczego tylko luzem wylatuje przez lufę), a co z tym idzie mocniej się bebechy obijają :biggrin:

 

Ale podkreślam: to tylko moje zgadywanie.

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites

Ok, dzięki za rady, jednak rozładuję karabin na strzelance już jutro, więc nie muszę nic odkręcać.

Aha i tak jeszcze z innej beczki. Kupiłem ten karabin na taiwangun.com i kazałem im od razu wymienić gumkę HU (na tę http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_gumki_hop-up/gumka_hop-up_silikonowa_guarder-193.html). I teraz chyba to zrobili, ale chciałbym się upewnić. Taką gumkę i 2 "coś" znalazłem w pudle obok woreczka po HU.

Czy to:

dsc00014jj.jpg

jest stara gumka? Pytam tylko, aby być na 100 % pewnym a nie chcę go rozkręcać.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Czy to:

 

jest stara gumka? Pytam tylko, aby być na 100 % pewnym a nie chcę go rozkręcać.

Pozdrawiam.

Chodzi mi o to, czy to jest stara gumka HU? To coś, to teraz pomyślałem, że rzeczywiście pewnie służy do nakładania na nią "gumy"

Dobra, sam wiem, moja głupota nie zna granic. Przecież ta gumka http://www.taiwangun.com/czesci_i_akcesoria_gumki_hop-up/gumka_hop-up_silikonowa_guarder-193.html jest przeźroczysta, a ta na zdjęciu czarna... :sciana:

Pomyślę na przyszłość zamiast głupoty pisać.

Ok, to już wszystko, jak dla mnie można zamknąć, chyba, że ktoś chce coś dodać.

Edited by engray
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...