Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

p90 gfc problem po rozebraniu


Recommended Posts

witam mam maly problem z moim p90, po rozebraniu gearboxa kiedy to nastapilo wystrzelenie sprezyny i wielkie omg podczas zbierania czesci wreszcie uporalem sie i zlozylem wszystko do kupy, jednak widze teraz stanowczy spadek osiagow i kulki leca dosc ostro w prawo co i tak jest lepsze niz pierwsza seria którą wystrzelilem po zlozeniu wtedy bardziej plul niz strzelalal regulacja hop up sprawila ze strzela teraz na okolo 30 m kulki dosc szybko spadaja tak jakby hop up nie kręcil jak nalezy,.

Link to post
Share on other sites

nie ruszałem komory HU,

co do dyszy to mysle ze tak, wkladalem ja na popychacz tak ze po wlozeniu wygladalo to jakby byla to calosc a nie odzielne czesci,

stary teflon fix na glowicy moze byc przyczyna ?

rof zauwazalnie sie zwiekszyl wnioskuje wiec ze czesci mechaniczne ( te wszystkie zebatki) zlozylem dobrze, wina moze stac po stronie szcelnosci i HU ?

btw. kiedy go rozkladalem to tlok mial dziure ktora wygladala na fabryczna i wystawiona ona byla w taka strone ze wylatywalo z niej na 100% jakies powietrze, obrocilem go tak aby ją nieco przytkac.

 

 

kiedy hop up podkręciłem na maksa kulki leciały na około 10 metrów.

 

 

czy jest mozliwosc, ze w skutek dosc zauwazalnego zwiększenia się rof'a magazynek nie nadąża podawać kulek ?

czasami wypluwal z 2 kulki na raz... po czym kilka szybowalo i plucie ...

 

 

ogolnie ten rof jest dla mnie zbyt szybki tak czy siak więc zeby nie zakładać nowego tematu, wie ktos jak go zmniejszyc ?

btake mam 9.6 v

Edited by tamasuki
Link to post
Share on other sites

Przyczyną zakręcania kulek może być lekkie obrócenie gumki HopUp hopupcalibrationcopy2.jpg . Dziura w cylindrze jest do tego żeby doprowadzać powietrze z zewnątrz. Sprawdź czy nie założyłeś go odwrotnie. Powinna być bardziej z tyłu. Jeśli jest bliżej dyszy to może być przyczyna plucia.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...