Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

akmulator do emki


Recommended Posts

Witam zadam glupie pytanko .. Planuje zakup M4 KWA i wszyscy doradzali mi zebym kupil do niej baterie typu STICK i teraz zaczyna sie kwestia.. czy jesli kupie stick ktory ma wymiary "A: 130x20x8 mm B: 130x20x8 mm" pojemnosc 1500 20C, to kazdy ze stickow ma taka pojemnosc i razem to 3000 ?! czy kupic lepiej minimalnie wieksza (jesli sie zmiesci) o pojemnosci 2200 np. ?

 

z gory dzieki

Edited by BragA
Link to post
Share on other sites

A może byś podszedł do sklepu na Tuwima 10 i się spytał, chłopaki sprzedają repliki KWA to ci doradzą. Zresztą do której repliki KWA chcesz baterię?

 

taka replika, http://www.casg.pl/product-pol-985-Bezkonkurencyjne-KWA-USA-M4A1-Gen2.html ,juz zakupilem ( na innej stronce) nie moge nigdzie znalezc wymiarow jaka bateria wchodzi do tego FG, chce kupic jak najlepsza ale wszyscy doradzaja mi sticki ktore sa mniej wiecej do pojemnosci 1600, boje sie ze to bedzie malo.. raczej nie chce sam przerabiac front gripa ani kupowac pojemnikow na batke.. moze cos doradzicie jeszcze ?

Link to post
Share on other sites

Chodzi Tobie o pojemność czy o wymiar baterii, ja używam w swoim KWA lipo 7,4 V 1000 mah i starcza bez problemowo.

 

pojemnosc wiaze sie z wymiarem przeciez :) chcialbym jak najwieksza pojemnosc przy zachowaniu odpowiedniego wymiaru do Front Gripa :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...