Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przedłużona lufa M4


Recommended Posts

Mea culpa, przymulony jestem dziś troche. Ale sklep powinien Ci odpowiedzieć a nie że nie chce sie komuś ruszyć do kartonu. :P W końcu pytasz ich o produkt z ich oferty. Producent daje przedłużenie lufy w komplecie. 30sekund na googlach.

Czy taiwangun Ci to da w komplecie nie wiem, musisz już ich o to męczyć, żeby ktoś ruszył tyłek na magazyn i otworzył pudełko.

Edited by Hannon
Link to post
Share on other sites

Hmm... to napisz im maila że chcesz kupić, ale tylko jeśli przedłużenie jest w komplecie. Facet sprawdza karton, jeśli jest to pakuje Ci i wysyła.

Jak dla mnie proste. Albo poszukaj gdzie można kupić to w innym sklepie, gdzie jasno jest określone czy mają przedłużenia czy nie.

Link to post
Share on other sites

Wiesz, i tak dziś Ci nie przyjedzie choćbyś zamówił. Jutro krakmani mają od 9 do 13 czynne biuro wg. informacji na stronie.

Zadzwoń, i powiedz ze chcesz aby ktoś Ci udzielił tej informacji, bo to nie jest przecież biblioteka watykańska. Masz prawo wiedzieć co kupujesz.

Link to post
Share on other sites

A to mam jeszcze jedno pytanie. Co lepiej wziąć to http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_048m_cm-1415.html czy to http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/bi-3981_full_metal_boyi-2639.html ?

Wiem, że na forum jest milion tematów o tym jaki ten kałasz cymy wspaniały, niezawodny itp. ale może jednak kupić to M4. Oczywiście jaką bym nie kupił replikę to i tak lufa idzie do wymiany na precke i trzeba także zmienić gumke hopa. Użyłem szukajki i nie znalazłem tematu, który by porównywał te 2 repliki.

Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

Tak myślałem, ale po stronie M4 jest cała góra części zamiennych, więc sam już nie wiem.

 

Do kałaszy też. Pełno chwytów, różne kolby i lansiarska możliwość zamontowania oryginalnych części ^^. Nie jestem fajboy'iem AK, ale ten po prostu jest o wiele lepiej wykonany, zarówno wew. jak i zew.

Edited by gecko123
Link to post
Share on other sites

Czyli nie ma większej różnicy co wezmę. Szukam czegoś do wytłuczenia, żeby nie było szkoda jak się zarysuje czy coś.

A co do AKM, to jak wstawiłbym precke do obu replik, to chyba AK będzie miało lepszą celność, czy aż takiej wielkiej różnicy nie będzie?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...