Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Przedłużona lufa M4


Recommended Posts

Może mu się uda i trafi dobry egzemplarz. Ja zamówiłem sobie M16 BOYI i musiałem od razu odesłać.. Pech to pech.

Jeśli się zdecydujesz zamawiać emkę to życzę Ci powodzenia :)

 

 

No właśnie. Może...

Link to post
Share on other sites

Jak go interesują emki, to ma brać AK ? Boyi moze nie jest szczytem jakości, ale to też nie jest super mega syf. Na początek chłopakowi wystarczy.

Z każdą chińską repliką masz w pewnym stopniu loterię.

 

 

Kolczu - "Ja zamówiłem sobie M16 BOYI" a co to ma do rzeczy ? Miałeś jedną/ww.M4 CQBR Boyi/ i drugą replikę/cm.048/ że się wypowiadasz tak o nich ?

 

 

 

Posty napisane przez osoby z małym stażem na forum, same będące "zielonymi", a wprowadzające innych użytkowników w błąd lub podające nieprawdziwe/nieprawidłowe informacje będą kasowane bez uprzedzenia. Osoby wielokrotnie zamieszczające tego typu posty będą miały blokowane konta.
Link to post
Share on other sites

Mam 1400 zł na replike, ładowarkę mikro. i baterie. Chciałbym przygarnąć jakąś emke (tym akm też bym nie gardził i kupię go w ostateczności jak już nic nie znajdę) i zrobić jej podstawowy tuning (czyli wymiana lufy i gumki, a w przyszłości może bore up). Wybrałem boyi, bo nie będzie mi szkoda jak się coś rozpierdzieli, przerysuje itp. i miała być to podstawa do tuningu. Poszukam może jeszcze jakiegoś CA czy coś. Tylko nie mówcie mi "weź G&P to Ci w stocku na pewno wystarczy" - nie wystarczy.

Edited by strzelec5
Link to post
Share on other sites

Replika ma się nadawać przede wszystkim do lasu. Jak wywale 1400 zł za stock założę się, że do cqb będzie bardzo dobra, ale już na dalsze dystansy będzie jej trochę brakowało w porównaniu z repliką 450 fps ze zmienioną gumką i lufą precyzyjną. To nie lepiej już kupić boyi za 650 i magazynki za 100zł czyli razem 750 + lufa z gumką systemy czyli razem 1000zł + jakiś bore up tak za około 250zł + jakaś batka i jeszcze to wszystko uszczelnić, przesmarować. I wg mnie to chyba lepiej mieć coś takiego niż mercedesa z silnikiem od malucha :smile:

Jeśli się mylę to mnie popraw.

Edited by strzelec5
Link to post
Share on other sites

Musisz pamiętać że nie ma uniwersalnej repliki na każdą sytuacje. Którą i z 5 metrów możesz walić, i skutecznie na 100. :P

Dysponując takim budżetem, poważnie poszukałbym używanej repliki, jakiejś markowej po możliwe że jakimś tuningu. Za niewielkie pieniądze w stosunku do nowych replik + ich części można dostać repliki w bdb. stanie z sporym już wkładem wewnętrznym. Kolega z ekipy ostatnio kupił replikę ICSa za 750zł, z 10 magazynkami, kolimatorem, dwoma bateriami, ładowarką mikroprocesorową, ochraniaczami i lufą prometheusa.

Poprzyglądaj się w komisie, czy jest może coś co Cie interesuje.

Link to post
Share on other sites

Tak, masz racje, mogę kupić używkę w tuningu ale to się zbyt szybko rozsypie. Jak ktoś walnie sprężynę m130 do takiego G&P za 1100 zł, który niby ma wzmocnione części ale i tak jest przystosowane do tych niecałych 350 fps. Poza tym nie wiadomo jaki to ma przebieg, po 10000 kulkach replika wygląda tak samo jak po 30000.

Chyba najlepszym sposobem będzie szukanie jakiejś używki w stocku i jak to kupić to wsadzić tam kilka części, które nie wpływają na żywotność repliki (lufa, gumka a nie sprężyna m9999).

A i szukam repliki do lasu (do budynków mam takie małe, chińskie gówienko z serią).

Edited by strzelec5
Link to post
Share on other sites

To też nie jest tak, że te 20 000 kulek zabije replike. ;) Przy dobrze dobranych częściach, replika powinna działać jak długo prąd dostaje. :P

Ale dobrze, jeśli chcesz inną propozycje nówki : http://gunfire.pl/product-pol-1152192369-Replika-karabinku-GF4-CQBR.html

Ostatnio słyszałem same superlatywy o replikach produkcji GFC. Ew. jakiś inny model który mają w ofercie. Przy czym podkreślam - ten Boyi nie jest taki zły jak go Panowie powyżej przedstawili że zaraz to sie posypie, i w ogóle wyjmiesz z pudełka już połamane. :P

 

Co do lufy to wstrzymałbym sie z zakupem do czasu aż przyjedzie do Ciebie replika, i sam ocenisz czy zadowala Cie takie skupienie czy nie. :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...