Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Problem - można powiedzieć że pluje kulkami lecą magicznym dystansem do 6 metrów.

 

Zauważyłem że

Gearbox strzelając na sucho cofa całkowicie dosyłacz (ten co puszcza kulki do komory) widać że jest lekko może 3 ząbki naciągnięty tłok.. Zmieniałem położenie zębatki z ząbkami na dół w GB v.3 ale to nie pomogło..

 

Co do plucia tłok nasmarowany zębatki itp. ale siedzę nad tym już trochę czasu i potrzebuje rady.

 

Co robiłem

1-czyszczenie lufy oraz Hu nie są zalane smarem, czytałem że nie powinno się -

http://forum.wmasg.pl/index.php?/topic/46563-zle-strzelanie/

2-w środku nasmarowałem wszystko prócz silniczka

wszystko wydaje się być dobrze złożone składając GB nie miałem problemu, elementy gładko weszły

Link to post
Share on other sites

hm witaj.

Jeszcze raz na nowo skręciłem.. I tłok jest okey teraz... Jak widziałem jest taka linia w szkielecie gb przestrzeń na całej sprężynie do cylindra..

Ale właśnie mam komore Hu metalową gumkę guardera uszczelniona teflonem skręcona broń nie podaje kulek... Mag jest ok tylko ze jak już poda kulki to wyleci do 1 metra i przy kolejnych strzałach one się blokują w lufie 1 może 2 teraz pomyślałem że może gumka jest za ciasno ??

 

spr..

 

Kulka leci przez lufe lekko popchana na Hop upie max. Gdy hop up jest 0 to trzeba siły aby wyleciała

Edited by Maragaht
Link to post
Share on other sites

w moim przypadku

 

1cylinder założony dobrze nie ma wyboru

2nasamrowałem gumke uszczelkę na tłoku - po zatkaniu palcem wylot słychac syczenie i tłok nadal chodzi czyli tu pewnie jest ten błąd strata mocy.. Nie mam pomysłu aby temu zapobiec..

 

3Hu dobrze zamontowana

4nie używam smarow w sprayu

Link to post
Share on other sites

Na początek proponował bym...używanie znaków interpunkcyjnych. Bez nich ciężko zrozumieć co napisałeś.

 

A poza tym sprawdź czy głowica cylindra nie jest pęknięta i czy uszczelka trzyma dobrze na niej. Dalej, jeśli tu jest ok, czy dysza nie jest za krótka i czy dobrze dochodzi do gumki i jest szczelnie.

Link to post
Share on other sites

głowica tłoka nie jest pęknięta

gumka trzyma się nie spaduje ale jest luźna (od początku była)

 

A co do dyszy to nie rozkręcałem nigdy tego dojścia do dyszy, więc fabrycznie powinno być dobrze prawda? nie ma możliwości aby coś się stało ? jeśli tak to spróbuje rozkręcić

 

nie rozumiem ostatniego --- dysza wchodzi do komory i blokuje sie na hop upie zaciska ale tak raczej nie ma być ?

 

Ktoś mi mówił o serwisantach ale takiego działu nie mogę znaleźć jedyny to tutaj hmm

 

Słuchajcie nie mam skręcone bronie ale włożone do body i na Hu podkręconym na max kulki lecą także coś się poprawiło zasięg nie sprawdziłem bo na Hu minimalnym kulki nie mają siły wylecieć przez komorę więc albo ponownie muszę Hu zamontować ale robiłem to 3 razy więc na pewno jest idealnie założona. Zostaję wciąż problem taki że za słaba moc żeby kulka wyleciała :(((

Edited by Maragaht
Link to post
Share on other sites

Potraktuj układ jak strzykawkę. Taką zwykłą, z igłom zamiast lufy. I na tej samej zasadzie szukaj nieszczelności. Jeśli nie ma ich na układzie tłok-cylinder-głowica tłoka-głowica cylindra to musi być problem w komorze HU. Może lufa jest odwrotnie założona (obrócona o jakiś kąt), może gumka HU jest dziurawa? Może też być tak, że dysza za mało wchodzi do komory. Zobacz jak pracuje na pusto. Czy nie ma przedmuchów na boki.

 

 

No i jeszcze jedna sprawa. Macie tam w Rumi jakieś szkoły?

Pisz kolego "normalnie po polsku", nie łatwiej i przyjemniej czytało by się tak:

 

Głowica tłoka nie jest pęknięta.

Gumka trzyma się, nie spada, ale jest luźna (od początku była).

 

A co do dyszy, to nie rozkręcałem nigdy tego dojścia do dyszy, więc fabrycznie powinno być dobrze. Prawda? Nie ma możliwości aby coś się stało ? jeśli tak to spróbuje rozkręcić.

 

Nie rozumiem ostatniego --- dysza wchodzi do komory i blokuje się na hop upie, zaciska, ale tak raczej ma nie być?

 

Ktoś mi mówił o serwisantach ale takiego działu nie mogę znaleźć jedyny to tutaj. Hmm...

 

Słuchajcie, nie mam skręconej broni, ale włożony do body i na Hu podkręconym na max kulki lecą, także coś się poprawiło. Zasięg nie sprawdziłem, bo na Hu minimalnym kulki nie mają siły wylecieć przez komorę, więc albo ponownie muszę Hu zamontować ale robiłem to 3 razy więc na pewno jest idealnie założona. Zostaję wciąż problem taki, że za słaba moc żeby kulka wyleciała :(((

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...