Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

problem ze zbaczaniem kulki


Recommended Posts

Gumka to żadna filozofia. Tu masz poradnik. Rady co do złożenia:

- zrób teflon-fix - zwiększy szczelność, jak zrobić telfon-fixa znajdziesz na youtubie,

- usztywnij body za pomocą taśmy klejącej (jest o tym w ww. poradniku),

- usztywnij lufę wewnętrzną. Znam na to dwa sposoby - taśma teflonowa na lufę wewnętrzną tak by ciasno wchodziła do lufy zewnętrznej lub nałożenie gumowego o-ringa na końcówkę lufy. Konkretnie na ten fragment, który wystaje z lufy zewnętrznej i jest zakryty podstawą muszki.

Link to post
Share on other sites

Witam ponownie.

Sprzęt cały złożyłem, założyłem teflon-fix'a pod gumkę tylko, bo na nią już było za ciasno, wyczyściłem z całego syfu w środku jak mogłem, usztywniłem lufę 2-3 warstwami taśmy teflonowej i kilkonastoma na to izolacyjnej co mi usztywniło lufę wewnętrzną przed otworem śrubki od muszki. Lufa w środku czysta, wszystko sprawnie chodzi bez zacięć. Dzisiaj na teście dalej kulka schodzi na prawo czy w terenie czy w obszarze gdzie wiatru wręcz nie ma i przy 20m kulka skręca zawsze w prawo. Gumkę dokładnie jak potrafiłem precyzyjnie ustawiłem, dystanser też i dobrze dogniata w otworze. Nie wiem co może być przyczyną dalej...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...