Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

pomozcie mi w doborze jakiejs kamizelki taktycznej. Poszukuje cos takiego jak UTG lub USMC. Cos takiego do 200zl.

Jeszcze zauwazylem ze jest roznica w ich cenach za sprawa producenta i co za tym idzie uzytych materialow. Pracuje w orchonie tak wiec moje wymagania nie sa jakos szczegulne...

Co powiecie o USMC i UTG ze specshopu? Ja bardziej jestem w strone UTG jednak roznica to 80zl tak wiec jeszcze chcialbym poznac zdanie Wasze o USMC.

Znalazlem rownierz cos takiego: http://moda.allegro.pl/kamizelka-taktyczna-utg-kabura-pas-ladownice-7725-i1660901566.html

Nie wiem tylko jakiego to jest producenta(ale wyslalem juz maila). Co o niej powiecie?

No i mam dylemat bo 250 to dla mnie ciut za duzo ale moze i lepiej zeryzykowac wydac wiecej na UTG czy moze USMC wcale nie jest taka zla?

Prosze o szybka odp...

Link to post
Share on other sites

!

Dobrze wiedzieć, że rekonstruuję kamizelkę, człowiek uczy się całe życie :P...

 

A serio, to wpisz w wyszukiwarkę na forum 'konfiguracje oporządzenia', masz tam 95stronicowy temat o za i przeciw bardzo dużej liczbie konfiguracji szpeju, druga część też już trochę stron sobie liczy.

 

Podpowiem, że za 250 zł można dostać coś lepszego...

Podpowiem też, że forumowi krawcy (PSTG/Kthulhu, bombelsars, Qbon i inni) podpowiedzą i dobrze i tanio jak na jakość, którą oferują uszyją Ci to, czego potrzebujesz.

 

Poczytaj to, co już zostało na forum napisane.

Link to post
Share on other sites
Guest Mati13k

250 zł to bardzo mały budżet na kamizelkę z ładownicami. Tak jak pisali koledzy, uderz do jakichś krawców, na forum ich pełno. No i zostaw trochę pieniędzy na SJP.

Link to post
Share on other sites

Jednak nie dostalem odpowiedzi na moje pytania. Wole kupic gotowca bo czas baaardzo mnie pili, bo niedlugo mam wyjazd...

Moze podalibyscie mi jakies konkrety... Wyczytalem ze Mil-Tec jest kiepska firma... tak wiec pewnie USMC odpada... A co do konfiguracji to narazie jest mi to obojetne, a jezeli cos mi nie bedzie pasowac to pod reka mam bardzo dobra krawcowa... A ladownice nie sa absolutnie obowiazkowe, moga to byc inne kieszenie. Tak wiec jeszcze raz naisze pytanie USMC czy UTG, a moze cos innego?

Przypomne, ze pracuje w ochronie tak wiec w zbyt ekstrymalnych warunkach nie bede jej testowal i zbyt wiele tez nie bede od niej wymagal....

 

 

Znalazlem jeszcze cos takiego jak STRIKER MFH. Co o niej myslicie?

Edited by adrian126p
Link to post
Share on other sites

Jeśli będziesz w tym się niewiele ruszał, a i kieszeni masz za mało to http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=104_80_268&products_id=112&name=Kamizelka_Taktyczna_-_LBV_-_kolor_czarny , plus kabura udowa.

Lub inna opcja http://miwo-military.com/-produkty/pid,492/Pas-operacyjny-Z- , na to ładownice i do tego również kabura (udowa lub operacyjna).

 

Wydaje mi się (szczególnie druga opcja) dobrym rozwiązaniem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...