Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Cm.048 i Aku Sanyo 9.6v


Recommended Posts

Witam.

Otóż planuję kupić tę baterię:

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=156

Do tego karabinu:

http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_048_cm-1504.html

I teraz pytanie: Czy ta bateria nie rozsadzi mi karabinu przy pierwszej lepszej serii ?

Kolega ma pekacza tej samej firmy (Cm.051) - http://www.taiwangun.com/karabiny_szturmowe_aeg/cm_048_cm-1504.html

I jak dotąd (1 rok użytkowania) nie miał z baterią żadnego problemu (Karabin full stockowy).

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

podpiełem wczoraj do tego slinika (cm045) lipo 11, rzeź. Nic się nie stało więc w odpowiedzi do Twojego pytania, nie rozsadzi repliki po pierwszej serii. Nie powinno z nią być kakiegokolwiek problemu. Dlaczego nie chcesz używać stokowej? Miałem AKM 048M i bateria stokowa przezyła ponad rok. Potem sprzedałem na chodzie.

Link to post
Share on other sites

Na słaby rof może wpływać ubita sprężyna.

w jaki sposób? :bialaflaga: przu ubitej sprężynie może co najwyżej nieznacznie wzrosnąć a już na pewno nie zmaleć.

Do Autora. Najpierw zakup porządną ładowarkę np accucela 6 lub iMAX'a b6 lub daj koledze do naładowania i zobaczysz ile z stokowej można wyciągnąć

edyt. Poza tym, nie upchasz tam tej baterii, bo jest ona za duża (jedna i druga z podanych przez ciebie)

Edited by zaki123
Link to post
Share on other sites

Akumulator z linka który podałeś ma bardzo duże wymiary , swojego czasu miałem problem żeby upchnąć jgo w kolbie od SLR Classic Army ( okablowanie utrudniało wepchnięcie akumulatora do końca , musiałem kolbę od środka potraktować pilnikiem), która to jest plastikowa i ma raczej więcej miejsca w środku niż kolba drewniana.

Edited by wódz
Link to post
Share on other sites

No raczej bateria się nie zmieści, ponieważ mieśca jest zdecydowanie mniej niż w plasticzanych kolbach do emek, a tam moje sanyo 9,6 3600 mAh weszło z ogromnym trudem. Ubita sprężyna na pewno nie zmniejszy rofa, tylko go zwiększy. A tak na marginesie to rzeczywiście ciekawe, czy rof spadł ostatnio, czy od początku jest bez zmian i po prostu uznałeś, że czas go zwiększyć??

Link to post
Share on other sites

No raczej bateria się nie zmieści, ponieważ mieśca jest zdecydowanie mniej niż w plasticzanych kolbach do emek, a tam moje sanyo 9,6 3600 mAh weszło z ogromnym trudem. Ubita sprężyna na pewno nie zmniejszy rofa, tylko go zwiększy. A tak na marginesie to rzeczywiście ciekawe, czy rof spadł ostatnio, czy od początku jest bez zmian i po prostu uznałeś, że czas go zwiększyć??

 

Od miejsca są ładownice panowie :)

Dopiero niedawno uznałem że rof jest zbyt mały, ale od początku nic się nie zmieniło.

Także jest szansa na tą 9.6 sanyo ? Czy może mogę pójść dalej w 10.8.

Proszę pisać.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No chyba, że tak. Powiem w ten sposób... Po wymianie kabelków na modelarskie i wrzuceniu feta do napędzania m130 w zupełności wystarczyło 8,4v Sanyo RC, natomiast przy sprężynie sp150 guardera używałem 9,6 również RC. Reakcja na spust i rof były więcej niż zadowalające. Dodam że baterie kolegów starczały na strzelenie kilku serii. 10,8 może być za mocne jak na stockową konfiguracje.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...