Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika KWA/ASG gb 2 czy 1 gen ?


Recommended Posts

Witajcie!

Dziś doszła do mnie emka KWA/ASG. Kupiłem ją na specshopie, jednak w opisie sklepu nie znalazłem nic na temat gb czy to 1 czy 2 gen.

I w tym momencie pytanie do was drodzy forumowicze. Czy jest jakiś sposób aby sprawdzić jaka to generacja bez rozkręcania repliki?

PS. Na pudełku mam napisane że posiada łożyska 9mm.

Pozdrawiam,

kmichal

Link to post
Share on other sites

"GB produkuje się w kilku wersjach. Oznaczone są one symbolami V.2, V.3 etc. Nie są to oznaczenia kolejnych wersji rozwojowych, więc nie można powiedzieć, że GB V.3 jest lepszy od V.2. Istnienie kilku wersji GB wiąże się z różnicami w wymiarach różnych replik." - Wikipedia

 

Masz wersję V.2

Link to post
Share on other sites

Jimmy, jeśli o czymś nie masz zielonego pojęcia, to nie pisz.

Zdejmując upper receiver powinieneś mieć wygrawerowane na gearboxie napis KWA, to znaczy że na pudle nie popisali głupot z łożyskami i rzeczywiście masz 2 wersje.

Edited by Pawelo
Link to post
Share on other sites

Myślcie i kombinujcie ile chcecie, nawet nie musi otwierać body. Skoro masz 9mm łożyska, to na bank jest to druga generacja, bez żadnych wątpliwości.

 

Moim zdaniem jest to gearbox I generacji , posiadający 4 łożyska 8mm i 2 łożyska 9mm

 

Z resztą TUTAJ masz szczegółowe porównanie obu gearboxów :

Link to post
Share on other sites

Wiem, że zbrojownia i specshop mają LMT/KWA z tymi nowszymi (przynajmniej moja jest takowa, a i czytałem, że na specu też takie mają, mimo starego opisu) wersjami.

 

*Podejrzewam, że ty masz LMT Defendera ponieważ na specu nie widzę innych, a LMT to właśnie ASG w wykonaniu KWA xD

Edited by PiotrqŚ
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...