Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

karabinek M1 w wersji '22LR


Recommended Posts

Witam!

Mam pytanko-słyszał ktoś o wersji M1 carbin strzelającej amunicją '22LR, tudzież replikę strzelającą tą amunicją?

Wiem, że Erma coś takiego robi, ale jest toto co najmniej dziwne-inny wygląd magazynka i brak pierdolnika wystającego od zamka (idącego poziomo w kierunku lufy)-proszę o podanie prawidłowej nazwy tego elementu.

Drugie pytanko-orientuje się ktoś o dostępności w Polsce amunicji 7,62x33mm? (wątpię w taką możliwość, ale dla zasady pytam ;) )

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

No, jeśli kogoś stać na jednorazowe wybulenie 1200zł na samo ammo to spoko, ale w ostateczności jest to jakaś opcja ;)

Chociaż fakt faktem-wierna replika na .22 bardziej by się przydała do zabawy na strzelnicy, i parę razy taniej by było ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Witam!

Mam pytanko-słyszał ktoś o wersji M1 carbin strzelającej amunicją '22LR, tudzież replikę strzelającą tą amunicją?

Wiem, że Erma coś takiego robi, ale jest toto co najmniej dziwne-inny wygląd magazynka i brak pierdolnika wystającego od zamka (idącego poziomo w kierunku lufy)-proszę o podanie prawidłowej nazwy tego elementu.

Drugie pytanko-orientuje się ktoś o dostępności w Polsce amunicji 7,62x33mm? (wątpię w taką możliwość, ale dla zasady pytam ;) )

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź.

 

Mam takową Ermę . Erma nie robi tego modelu od dłuższego czasu. Ale na egunie jest tego multum. Ceny niskie , strzelanie extra - także ze względu na koszty.

Oczywiście można nałozyć na magazynek wycięty magazynek od M1 i masz prawie m1

 

Co do amunicji .30 Carbine jest dostępna w Polsce cena około 1.6 zł minimalnie

Edited by past
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...