Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ess ice - sposób na wyrobione zatrzaski zausznik-szybka ?


Recommended Posts

Witam !

 

Od niedawna jestem posiadaczem wymarzonych ICE'ów. Jednak szybko je znienawidziłem, ponieważ zatrzaski szybka-zausznik wyrobiły mi się na tyle, że nie pojadę w nich na żadne strzelanie. Wyładowałem w nie sporo kasy ponieważ muszę używać szkieł korekcyjnych więc musiałem A) kupić ESS'y, B) kupić wkładkę z adapterem na szkła korekcyjne C) dorobić szkła korekcyjne u optyka, w czym jeden spartolił sprawę i musiałem u innego dorobić.

 

Generalnie jestem wściekły i mam pytanie czy ktoś z was ma jakiś sposób na to, a może ja w zły sposób demontowałem zauszniki co spowodowało zbyt szybkie ich zużycie?

 

Pozdrawiam !

Edited by Wolf
Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuję za ten link, z pewnością zainwestuję.

 

BTW: Proszę o usunięcie jednego z moich tematów i przeniesienie postów, moderatorzy z podforum "zdjęcia - mundury i wyposażenie" (zamieściłem tam temat omyłkowo) przenieśli jeden z tematów tutaj.

Edited by dwoik
Link to post
Share on other sites

Żeby już nie śmiecić poprzedniego tematu.

 

Tak' date=' tak. Jak w każdym modelu, na początku bardzo ciężko "rozdziewiczyć" te zatrzaski, ale dosłownie po kilku miesiącach wyrobiły się na tyle, że wyjmuję je bez żadnego oporu, oporu który by przeciwstawiał się samowolnemu wypadnięciu po postrzale.

 

Jest jakiś specjalny sposób ułożenia dłoni podczas zdejmowania ?? [/quote']

 

U mnie wyrobiły się po dwóch latach na tyle, aby trzymały się wystarczająco pewnie, ale zakładanie i zdejmowanie nie stanowiło więcej problemów. Pan Willson dobrze doradził z wymiennymi oprawkami. Ostatnio swój zestaw dorwałem po taniości w komisie za około 40zł, ale rzadko kiedy sprzedaje się takie rzeczy jako używane. Jednak w tym momencie będzie to najlepsza opcja.

 

Za każdym razem jak miałem zamiar zmienić szybkę to odczepiałem oprawkę od wewnętrznej do zewnętrznej strony, drugą ręką trzymając z drugiej strony okularów. Drugą oprawkę tak samo, a zakładałem analogicznie do zdejmowania.

Edited by MarineSlupsk
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...