Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Start ASG z Waszą pomocą - pilna pomoc. Fundusz 1,6 - 2,0k.


Recommended Posts

Miałeś, widziałeś? Moje P90 TM w stoku miało prawie 40m zasięgu, tylko popatrz też na to ile ma fps, a ile fps ma kałach cymy. Po małym tuningu (ja mam ~350fps) na pokładzie i prec lufe (247mm) i strzela mi to na ok. 55m. I pokaż mi replikę która będzie tak strzelała z tak krótką lufą i małą ilością fps.

Wg. mnie jeśli chcemy kupować coś z TM, to warto brać tylko P90, ponieważ kalachy, MP5 itd. w oryginale nie mają plastikowego body. P90 jako jedyne zgada się z oryginałem pod względem wykonania z ostrym odpowiednikiem (jakość body jest po prostu rewelacyjna). Dodatkowo porównaj sobie jaki będziesz miał rof przy 280, a jaki przy 380 fps.

 

Mam, widzę, nawet teraz, strzelałem nie raz. Niech ma nie wiadomo jaki rof, co z tego skoro chińska cyma za sześć stów strzela o wiele dalej?

Link to post
Share on other sites

Dzięki MarinesPL.

 

A więc będzie to SIG 551, zastanawiałem się nad krótszą wersją 552 commando no ale szukam broni (wersji SIG'a) z naciskiem do lasu.

Nie pasuje mi jednak opis tej broni, dł. lufy 263mm w wersji 551? Coś nie tak. To musi być ewidentny błąd, 551 musi co najmniej mieć 395 mm. Dobrze piszę?

Jakie kulki polecacie do niego? Optymalnie 0,23g ? np. firma GUARDER?

ICS daje akumulatory w zestawie czy trzeba szukać samemu na własną rękę ?

Średnica lufy to 6,08 mm, warto wydać jeszcze 120zł na lufę precyzyjną (6,02mm) guardera?

 

 

Kocham tę broń :)

Link to post
Share on other sites

Lufa w SIG-u 551 powinna miec ~370 mm. Dobór kulek zależy od twoich preferencji, jeśli masz zamiar strzelac sie na niedzielnych "jebankach" możesz równie dobrze kupic kulki P&J, bo na inne "lepsze" kulki zwyczajnie szkoda pieniędzy, ponieważ będą schodzic jak woda. Ja jako optymalny ciężar kulek bym do niego wziął 0,25g ale i 0,28g nie będą złe, zależy czy chcesz strzelac daleko i miec kulki bardziej podatne na warunki atmosferyczne, czy bardziej celnie i z delikatnie mniejszym zasięgiem. Z kulek mogę polecic Ci Guardera, G&G, King Arms, Madbull, jednak ja ostatnio chodząc na strzelanki typowo "jebankowe" używam zwyczajnych P&J. ICS nie dodaje do kompletu ani ładowarki ani akumulatora, jednak widząc twój budżet możesz sie zaopatrzyc w dużo lepszy akumulator i ładowarkę niż ten co by ci dali do kompletu, więc zwyczajnie nie płacisz podwójnie za coś co i tak byś zmienił. Warto zaopatrzyc się w lufę precyzyjną jeśli chcesz strzelac celniej, jednak musisz się liczyc z tym że żeby utrzymac tą precyzje musisz używac markowych kulek, i ze swojej strony poleciłbym lufę systemy, ale i guarder nie jest zły, gusta i guściki.

Link to post
Share on other sites

Lufkę możesz dać Systemy albo Guardera, do wyboru do koloru.

 

Ja osobiście z pj nigdy strzelać nie będę, już samo to, że strzelasz z lepszych kulek polepszy Ci osiągi. Od siebie polecę Guardery. Akumulatorków nie dodają, możesz się zastanowić na ładowarką Power-Beana i ich LiPo, wyjdzie tanio i dobrze. Kulki powinny być coś koło 0.25 albo 0.28, ja na taką moc preferuję 0.25.

 

Coś im się pomylić musiało, na pewno nie będziesz miał taką długość lufy, jaką producent da radę upchać, przy okazji nie powodując, że będzie wystawać.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...