Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam problem z magazynkiem do beretty. Nie ważne jak kombinuję go napełnić gaz kończy się po jakiejś połowie magazynka.

 

Na początku jako że nie mam za bardzo doświadczenia z green gazem sądziłem że źle napełniam magazynek.

Po ostatniej strzelance gaz w butli się skończył więc broń chwilowo poszła do szuflady jednak wczoraj nie miałem zajęcia

i rozebrałem magazynek, a w jego zbiorniku gazowym znalazłem 3 upchnięte kawałki tektury zajmujące około 50% jego wnętrza. Pytałem już kumpli z otoczenia ale żaden nie wiedział w jakim celu ta tektura jest tam umieszczona, a co więcej żaden z nich w swoich gazówkach nigdy się na takową tekturę nie natknął. W mojej opinii to zupełnie zbędne wypełnienie które zmniejsza pojemność zbiornika, a dodatkowo wciąga w siebie gaz (ta tektura jest nim przesycona na wylot).

Może wy wiecie jaką rolę ta tektura ma spełniać; czekam na odpowiedź :happy:

Edited by sokraal
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

podłączam się pod temat.

 

Zauważyłem podobne zjawisko w M9 KJW a objawia się pryskaniem gazy poprzez zamek i w kilkunastu kulkach uchodzi gaz z głośnym syyiem. Dzieje się to na dwu magazynkach więc to chyba nie w nich problem. Wygląda jakby młotek uderzając w zawór dozujący porcję gazu zbyt długo na nim się zatrzymywał. Rozebrałem cały mechanizm spustowy ale poza wypadniętą sprężynką którą założyłem z powrotem nic nie zaobserwowałem podejrzanego. Po złożeniu efekt nadal taki sam.

 

Mam dwa magazynki i w jednym jest tekturka (3 kawałki) a w drugim jej brak. Poza tym różną się obydwa magazynki tym że w tym z tekturką zawór do napełniania gazu jest krótki. Wydaje mi się że to chodzi o przepływ gazu w płynie podczas napełniania.

Edited by jaccool
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...