Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Duży pokrowiec


Recommended Posts

Witam.

 

Od 4 lat używam chińskiego pokrowca na replikę, stuningowanego workiem na śmieci, karabińczykiem i 2 kółkami od kluczy. Nadszedł czas na zmianę :icon_biggrin:

Szukam czegoś w czym mógł bym przewozić M249 MKII (bez zdejmowania lufy), hełm, bluzę od munduru i całą resztę drobiazgów, z których upchnięciem po kątach nie ma tak znaczących problemów. Sprawa była by prosta, gdyby nie jeden szczegół: poruszam się głównie rowerem. Co z tym idzie lufa karabinu nie może być za moją głową gdy jest w pokrowcu, gdyż kiedy jadę w kasku to lufa blokuje mi głowę i nie mogę patrzeć prosto ani obracać głowy bez wcześniejszego jej pochylenia. Gdzieś kiedyś widziałem twór zwany "plecakiem snajperskim", miało to to na dole dodatkowe ok. 15-20 cm materiału, co wydaje się interesujące.

 

Podsumowując: proszę o pomoc w znalezieniu czegoś w czym mógł bym przewozić długą replikę, tak by jej lufa kończyła się najwyżej w połowie długości szyi. Dodatkowo musi tam być miejsce na resztę sprzętu, w tym hełm (aczkolwiek nie pogardzę opcją zewnętrznego przypięcia hełmu).

 

Cena praktycznie nie gra roli.

 

Z góry dzięki :happy:

Edited by Terkov
Link to post
Share on other sites

Plecaki snajperskie są w Cytadeli ASG. Czy wejdzie do tego MK II nie sprawdzę w tej chwili bo nie ma na stanie tej repliki :( (spróbuję z PARA) i mogę dodatkowo pomierzyć pełną głębokość kieszeni na replikę. We właściwym plecaku pchasz wszystko co potrzebujesz, ale hełm raczej będzie podróżował na wierzchu (mogę sprawdzić czy MICH się mieści). Plecaki są wystawiane co jakiś czas na allledrogo - zobacz opis i zdjęcia (nick z portalu; cytadelaasg)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...