Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam.

Niedawno zostałem dumnym właścicielem G&G GR300L.

Replika była praktycznie nieużywana - 1 amatorska kilku-godzinna strzelanka.

Mimo, że producent twierdzi, że posiada 350fps, faktycznie to zaledwie 295-300fps.

 

Jeżeli chodzi o tuning replik jestem laikiem. Proszę o skorygowanie mojego wyboru, wskazanie błędów i niedopatrzeń.

 

1. AKUMULATOR(190zł) - jako, że ten z podstawy 8.4V 1400mAh GREPOW są zdecydowanie za słaby wybrałem:

9.6V 3300mAh G&P

 

2. SPRĘŻYNA(80zł) - wydaje mi się że 140 to dobry wybór, ze względu na pozostawienie podstawowych zębatek.

M140 G&G

 

3. GŁOWICA CYLINDRA(80zł)

v.2 ENERGY Systema

 

4. TŁOK(80zł)

ENERGY Systema

 

5. GŁOWICA TŁOKA(80zł)

Wzmocniona metalowa Systema

 

6. GUMKA HOP-UP(30zł)

Silikonowa Guarder

 

7. ŁOŻYSKA(55zł)

Kulkowe CA

 

8. LUFA PRECYZYJNA(~150zł)

Tutaj mam ogromny problem, ponieważ podstawowa ma 420mm, a takiej nie ma w ofercie Zbrojowni.

Jak wcześniej wspomniałem nie mam wielkiego pojęcia o tuningu, więc nie wiem czy lufa może być dłuższa bądź krótsza.

 

 

Proszę o opinie, wypisanie lepszych komponentów. Być może któreś z podstawowych są wystarczająco dobre i nie trzeba ich wymieniać. Jeżeli potrzebne są jeszcze jakieś zmiany również proszę o opinię. Z góry dziękuję

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Akumulator bym poszukał taniej i jeśli nie walisz ostro hicapuw to może mniejszy ci wystarczy, gdzieś na forum jest taki temat o tym ile kulek, na jakim aku, na jakim springu można wywalić, aha i z modelarskiego powonno być taniej.. o wiele.

Jeśli mało się strzelałeś to może węz m120 – tylko rada, dużo piszą ze sprężyny guarder są dobre.

Lufa zdecyduj czy wolisz mieć lekko większy zasięg + tłumik i ogólnie dłuższa replikę, czy zachować wygląd repliki – dla mnie tłumik robi wizualnie dużą różnice.

Albo docinać, ale czy to nie zepsuje lufy.. Nie wiem.

Jeśli brak ci fps to masz pewnie nieszczelność lub ubitego spring

Gumka będzie, piszą ze systemy wytrzymalsze, albo zielone g&g

Edited by vandal7
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...