Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Shotgun Long 003 [AGM] pożera kulki


Recommended Posts

Witam posiadam Shotguna Long 003 [AGM] i mam taki mały problem otóż gdy naładuje go zamiast jednej kulki do komory wbija ok 5 to znaczy kulki lecą do sierodka a jedna wylatuje może mi ktoś powiedzieć jak na to zaradzić z góry dzięki :icon_biggrin:

Link to post
Share on other sites

Zrozumiałem to tak - jeżeli ładujesz magazynek, i kilka kulek PODCHODZI pod komorę HU i potem jak wyjmujesz magazynek to wypadają, tak? Czy inaczej? Bo jeżeli tak jak napisałem to nic się nie dzieje. Z każdej repliki będą wypadały kulki po włożeniu i wyjęciu magazynka.

 

#Edit

To że wypadają, to chodzi o to, że do komory wchodzi kilka kulek (tam gdzie jest "przedłużenie" do magazynka) ale tylko jedna jest w środku komory - tylko jedna wylatuje.

Edited by Christophy
Link to post
Share on other sites

Być może kiedyś załadowałeś kilka tak niefortunnie że wypadły z komory hop-upa przy odciągniętym cylindrze, a kolejne tak doładowane kulki spowodowało że wyłamały ściankę wewnątrz body. Miałem do czynienia z takim przypadkiem. Potrząśnij może replika bez magazynka i posłuchaj czy coś nie gruchocze wewnątrz?

Link to post
Share on other sites

Pod komorą masz taki mały grzybek na sprężynce. Docelowo ma zatrzymywać kulki przed wpadaniem do środka, jednak ta sprężynka jest gówniana i nie dociska do końca tego grzybka. Wyjmij ją i wsadź coś po nią. Ja dałem zwykłą podkładkę i działa ładnie. Przynajmniej u mnie był taki problem. Sprawdź to :wink:

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...