Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z zębatkami STU Systemy


Recommended Posts

Wiatm!

Otóż dzisiaj przed ,,strzelanką" chciałem przestrzelić replikę. 4 strzały prawidłowe i 5 silnik kręci ale nie może, odkręcam chwyt sprawdzam co się stało silnik chodzi dobrze, anti-reversal się blokuje (nie odskakuje). Następnie rozkręciłem GB i ujrzałem, że na zebtace ,,tłokowej"ostatni i 2 od końca ząb jest ułamany. Gearbox to v.3 cymy

Dane:

-silnik stockowy

-tłok 14 zebów metalowych SHS

-zębatki STU helikalne systema

-bateria Li-po 11,1V

-BU guarder

-prowadnica łożyskowana Systema

-listwa dosyłacza Guarder

 

Mam pytanie czy ta żebatka jest jeszcze użyteczna przy spręzynie M150 promyka?? ewentualnie może być użyta spręzyna stockowa od cm.048??

Link to post
Share on other sites

Musi być tak żeby zębatka załapała ostatni ząb tłoka, bo jak wcześniej spężyna się zwolni to sieczka, więc lepiej usunąć zęby z tłokowej. Kumpel ma usunięte połowę zębów z tłokowej i podaje normalnie, jakbyś miał problem to daj opóźniacz popychacza na zębatkę. A swoją drogą na tak słabym springu zmieliło Ci takie zębatki? Bo promyk m150 to jak guarder m130, no może ciut więcej.

Link to post
Share on other sites

Własnie też się bardzo zdziwiłem, najpierw myslałem ze to tłok a dopiero ku mojemu zdziweniu patrze a to zębatki się poszły .......... zauwazyłem ze ta prowadnica na tłoku jest w jednym miejcu naderwana. Moja hipoteza jest taka ze GB sie rozkrecał tłok sie snunał z prowadnicy na szkielecie i po zębach. Założyłem takie zeby jakie były tylko je wypiłowałem zobzczymy jak to bedzie trybic. Zawsze jeszcze jest w zapasie stockowa zebataka...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...