Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

JG III Gen szkielet


Recommended Posts

Mechanizm AEG to żadna tajemnica, ale przecież Gildia Serwisantów i cała zgraja serwisów sklepowych ma do ukrycia to, że "łata dziury" taśmą teflonową, reszta zabiegu ogranicza się do dobrania oringa i spodkładkowania zębatek co nie jest trudne, trzeba tylko chwilę się pomęczyć.

 

Nie gadaj tego tak głośno, bo zaraz konkurencja Cię znajdzie... :P

Link to post
Share on other sites

Szkielety jg są naprawdę wytrzymałe, o ile włożysz tam odpowiednie części, lub zostawisz stokowe- jeżeli włożysz powiedzmy tą m140.

Ja na m130 w dwa dni rozwaliłem ten szkielet, włożyłem bore upa od DF, może to mój niefart, może to prawda że aluminiowe głowice niszczą szkielety (szczególnie DF :icon_evil:). Ale z drugiej strony kupiłem mp5 z rzekomym bore up'em hurricane (co mnie zdziwiło), ale jak replika przyszła to ją od razu rozebrałem, okazało się że ten BU to DF, w panice go wyjąłem, i wsadziłem borka od CA (bezpieczniejszy, lżejsza konstrukcja, no i głowica "grzybek"). Szkielet był ultimate, i powiedzcie do jasnej (...) dlaczego mi rozwaliło ten szkielet na niby bezpieczniejszym borku od CA, niż na DF. Wiem, że piszę nie na temat trochę, ale czasami mi się wydaje że to naprawdę złośliwość rzeczy martwych, i nie ma reguły co, kiedy, i ile da :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...