Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • 1 month later...

jak nie to daj broń do serwisu jak jest na gwarancji a jak nie jest to sądzę że wina leży w magu (albo w tym czymś w czym znajduje się gaz). jak znasz kogos z taka sama bronia to zobacz na jego magazynku czy jest lepiej. jak nie to dawaj do serwisu :P

 

pozdro

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Witam. Przepraszam za odgrzanie starego tematu, ale nurtują mnie następujące kwestie.

 

Wyczytałem że beretta M9 od KJW często syfonuje.

 

Pytanie do posiadaczy: Jest to wina magazynków czy jakieś wewnętrzne wady pistoletu?

 

Jeżeli magazynków to czy magazynki od TM pasują do beretty KJW? (coś mi się obiło o uszy że tak - wyczytałem z lektury forum ale wole się upewnić)

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi!

Link to post
Share on other sites

Mam beretkę M9 Tactical i syfon dzieje sięj ak jest załadowane zadużo kulek ja ładuje około 22 do maga i wtedy chodzi dobrze bo jak jest więcej potrafi zamka nie cofnąć i jak jest zadużo propanu w magu to też pottrafi nie zabrać kulki ale da się z tym żyć :D

 

PS Ogólnie jestem zadowolony właśnie dorabiam sobie prec lufe i regulowany hop-up :lol:

Link to post
Share on other sites

Mnie się pytasz :wink:

 

Sam bym chciał wiedziećale czasem zamek nie ma siły wypchnąć kulki z magazynku i się zacina (zostaje w tylnej pozycji) :cry:

 

jak się to dzieje sam nie wiem zamek może zostawać z tego powodu a syfon czasami sięzdaża (może nie cały mag ale roche tego zejdzie) :roll:

Link to post
Share on other sites

Albo problem z kulkami - np. Beretta Elite z KSC nie chciała przeładowywać Exceli.

 

Beretta KJW mniej syfonuje, gdy po każdym strzelaniu dokładnie wyczyścimy, a następnie nasmarujemy smarem silikonowym tłoczek dopowiadający za blowback. Myślę, że nadałby się do tego także smar do cylindrów w AEGach.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...