Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, jest to moj poczĄtek z asg, a nawet jeszcze nie poczĄtek bo nawet nie posiadam broni ... i tu tkwi problem.Na rynku jest wiele replik tych gorszych i lepszych, tanszych i drozszych ... ciezko sie w tym przebiera (nigdy nie lubialem zbyt duzego wyboru) Jestem w stanie wladac funduszem 1300-1400 zyli.Interesuje mnie karabin napĘdzany gazem, generalnie chodzi mi o emki bĄdŹ pokrewne bronie.I znalazlem w sieci na zagranicznej sronie kilka propozycji (REDWOLF - jaki jest czas realizacji oraz koszta wysylki ?)Oto moje typy :

1.KJ 10/22 : KLIK

2.WE91 : KLIK

3.Umarex HK416 D14.5RS : KLIK

 

Co sadzicie o wybranych modelach ? Na start ktÓryŚ z nich wystarczy ? Chcial bym stworzyc bron ze sie tak wyraŻĘ w miarĘ uniwersalnĄ bronŃ szturmowĄ a zarazem takĄ lekkĄ snajpkĘ .Z czasem inwestycje w tuning oraz osprzet (kalimator, granatnik) co uczyni tĄ broŃ wunderwaffe :icon_razz2:

 

ProszĘ o poradĘ, sugestie ... prosze przede wszystkim o pomoc !

Pacyfa ! :wink:

 

Porada pierwsza: użyj szukajki. te repliki są opisywane w dziale gazowym.

Porada druga: wiem że chcesz gazówkę, ale z powodu na :

a. gazożerność jezt droga w eksploatacji

b. Koszty magów jest droga w zakupie

c. koszty i dostępność części tuningowych jest droga w tuningu

Dużo sensowniejsze na początek jest kupno elektryka.

Porada trzecia: pisz schludniej. to jest pierwsze ostrzeżenie za pisownię

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

W skrócie:

1. Nie miałem w rękach, nie wypowiadam się.

2. Syf z malarią.

3. Bolt (mimo że ponoć ulepszony w stosunku do tego z M4) i tak sypie się bezbożnie szybko. Nowy jest tani jak barszcz no i można zawsze przerobić bolta od Ino/WA (stalowy bełt Elementa na ten przykład, też tani jak barszcz). Nie wiem jednak czy tak spreparowany bolt nie spowoduje że coś się sypnie (kumpel który ma tego vfc/umarexa ma go wciąż zbyt krótko i za mało kulek nim zmielił)

 

Na moje na pierwszy karabinek gbbr nadaje się albo http://redwolfairsoft.com/redwolf/airsoft/Gas_Pistols_SMGs_KJ_Works_KJ_Tanio_Koba_Gas_Blowback_M4A1_Full_Metal.htm (ma swoje wady, ale prosto z pudła strzela zacnie) albo Inokatsu MTW/Viper.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...