Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bateria i kolba do stena


Recommended Posts

Witam!

 

Mam zamiar wymienić kolbe w stenie na taką:

http://www.repliki-broni.eu/Sten_MkII_S_kolba-20.html

 

No i pojawia sie problem batki, jaka będzie najlepsza i będzie sie mieściła w korpusie stena? Sten jest stockowy i chciałbym żeby batka miała taką samą wydajność jak 8,4V 1400mah stockowo dodawana (pojemność może być mniejsza ale fanie jakby rof był taki sam albo tyćke wyższy).

 

Druga sprawa to czy można bezpiecznie kupić w tym sklepie tą kolbe? Czy ktoś wie jak z wykonaniem?

 

Pzdr

Sqnx

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Witam!

Na początek sam się pochwale, już niedługo nabywam własnie tego sten'a i już planuje robić z niego MKII SD :D, tak więc zbieram wszelkie potrzebne do tego zdjęcia, materiały i opinie...

Jeżeli chodzi o problem batki - to chyba jedynym rozwiązaniem jest lipo? Może taki: http://gunfire.pl/product-pol-1152198887-Akumulator-LiPo-7-4V-1300mAh-20C.html ?

I część najważniejsza - sklep!

Mam podobny problem, interesował mnie od nich tłumik do sten'a więc napisałem e-maila już ponad rok temu i do dzisiaj nie dostałem odpowiedzi ;(, więc nie wiem i chce wiedzieć o co chodzi...

Link to post
Share on other sites

STENy domyślam się że z AGMu.

Co do sklepu nie mam za wiele do powiedzenia.

Ale co do batek: Chyba jedyne rozwiązanie to Li-Po. Sam od niedawna w swoim STENie używam takiego pakiecika 9,6v 900mAh od Redox'a i wbrew pozorom daje radę lepiej niż moja stockowa batka. Bez problemu strzelałem na tym pakiecie na 2 dniowym zlocie a tydzień później jeszcze na strzelance. Także mAh oscylujące w okolicach 850/900 dają na spokojnie radę. Jeśli ma się mieścić w korpusie to większe batki raczej odpadają. Chyba poza wszelkimi batkami 850/900 mAh tylko pakiet 1100 mAh Redox'a ma takie wymiary żeby się zmieścił. Reszta jest po prostu za duża. Oczywiście cały czas mowa o Li-Po 9,6v :) No to chyba tyle w temacie batek.

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...