Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z M-180-C2


Recommended Posts

Witam

 

Mam problem ponieważ kupiłem repliczke strzelby M180-C2 ze skladana kolbą. Problem jest taki iż na początku sprawowala sie idealnie jednak

coś się chyba zepsuło ponieważ podczas przeladowania, a mianowicie w ostatniej jego fazie repliczka od razu wystrzeliwuje kulke.

Nie wiem co może byc tego problemem

prosilbym o pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Miałem taki problem w shocie AGMa. Nie pamiętam dokładnie co się stało ale chyba któraś z części "wyskoczyła" ze swojego miejsca. Konkretnie to ta, która powinna blokować tłok do momentu naciśnięcia spustu. Ja swojego rozebrałem, włożyłem wszystko tak jak powinno być i działa.

Link to post
Share on other sites

Ech... Opera mi się wywaliła i teraz pisze to po raz drugi (a już zostało mi tylko sprawdzenie błędów).

Pisząc tłok masz na myśli "rączke przeładowania"? Sam tłok jest w środku i raczej nie ma problemów z jego wyjmowaniem.

Piszesz, że nie wiesz jak rozebrać. Sam nigdy nie miałem takiej repliki ale patrząc na to zdjęcie i wspominając czasy gdy rozbierałem shotguny od AGM i DE może Ci pomogę. Wybacz niefachowe nazewnictwo.

Najpierw odkręć wszystkie szyny, kolbę oraz uchwyt (ten przy spuście). Nastęnie odkręć tą "nakrętkę", która jest pod lufą, na końcu "prowadnicy" "rączki przeładowania". Jak ją odkręcisz to prawdopodobnie będziesz mógł zdjąć lufę zewnętrzną (po prostu delikatnie za nią ciągnąc) oraz odkręcić tą rurkę co jest pod lufą (wcześniej zwaną "prowadnicą"). Pewnie nie jest przyśrubowana tylko nakręcona na korpus. Jak już ją ściągniesz zostanie Ci sam korpus z lufą wewnętrzną oraz rączką przeładowania. Teraz będziesz dobierał się do wnętrza. Odkręć wszystkie śrubki z korpusu. Jak już odkręciłeś wszystkie śrubki to sprawdź czy gdzieś żadnej nie przeoczyłeś. Jak jesteś pewien, że wszystkie odkręciłeś to albo już możesz rozłączyć obie połówki korpusu albo pozostanie Ci rozłączyć jakieś zatrzaski. Otwierając korpus uważaj na części, które mogą wyskoczyć ze środka. Jak się pierwszy raz rozbiera jakąś replikę to może być problem gdy części polecą po pokoju ("ciekawe czy wszystkie znalazłem?").

Jeżeli masz jakieś zbędne śrubki, które będą takie jak w replice to możesz wymienić. Te z repliki są pewnie ze ZnAlu czyli po paru rozłożeniach i złożeniach repliki zniszczą się. Jak masz zbędnę śrubki to wymień.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...