Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Zakupiłem niedawno M47A2 od DE.. Jednak mam mały problem. Replika nie pobiera 2 ostatnich kulek z magazynka. Zostają one nad samym magazynkiem, nie są już w środku. Coś pękło? Czy po prostu taka wada?

 

Druga sprawą jest zakup magazynków.. Czy można w dniu dzisiejszym dostać gdzieś taki magazynek?

Edited by Maricha
Link to post
Share on other sites

Z tego co wiem to magazynków nie dostaniesz. Niestety.

Natomiast zostające kulki w magazynku to normalka. Ale jest na te ostatnie 2, 3 kulki sposób. Musisz odwrócić replikę do góry nogami i wtedy przeładować. Strzelać możesz już w normalnym ułożeniu broni. Troche praktyki i nie ma z tym problemu.

Link to post
Share on other sites

Gdy ja miałem M47 to nigdzie nie można było zdobyć magazynków.

A shotgun bierze zawsze tyle samo kulek z magazynka (np. pierwsze pięć) czy losowo? Raz weźmie a raz nie? Bo jak to pierwsze to pewnie wina magazynka (mogła się sprężyna zablokować) ale jak czasem podaje a czasem nie to raczej coś innego. Może coś z hop-upem. Spróbuj zmniejszyć hopa. Sam takiego problemu nie miałem więc troche w ciemno staram się pomóc.

A rozbierałeś replikę wcześniej?

Link to post
Share on other sites

Rzeczywiście te magi wyglądają na pasujące.

Rozbierz magazynek, mi się kiedyś w nim ułamał kawałek jakiegoś plastiku (chyba fragment "nadlewki" bo nigdzie nie widziałem żeby czegoś brakowało) i blokował sprężynę. Budowa jest prosta tylko trochę ciężko się składa bo części lubią wyskakiwać ze swojego miejsca (niedawniej jak miesiąc temu składałem i przydał mi się kumpel do pomocy).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...