Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy tuning G36K firmy GFC


Recommended Posts

Hej Airsoftowcy.

Mam pytanko do was odnośnie pierwszego tuningu replki GF36-2 firmy GFC. Chciałbym zrobić jakiś mały tuning do 100 zł aby poprawić osiągi repliki, na pierwszy ogień idzie gumka hop up którą mam zamiar zamienić na Guardera (przezroczystą) bądź Systemy (czarną). Kolejnym elementem byłaby sprężyna, tutaj zastanawiałem się nad springiem od Guardera m120, nie chcę mocniejszej bo nie mam zamiaru zrobić komuś krzywdy podczas zabawy a słyszałem ze ta sprężyna przy dobrym uszczelnieniu daje około 410-420 fps'ów więc była by dla mnie w sam raz :icon_biggrin::). Zastanawiałem się także nad wymianą prowadnicy sprężyny ponieważ nie mam pewności co do wytrzymałości tej stockowej ( Metalowa prowadnica nie wiem jakiej firmy niestety). Tak więc mam nadzieje że ktoś z was byłby w stanie ocenić czy mój wybór jest warty inwestowania pieniędzy w wyżej wymienione elementy i czy nie musiałbym wymieniać czegoś jeszcze aby nie zepsuć innych elementów po użytkowaniu paru tygodni, dodam jeszcze na koniec że w maju mam zamiar zakupić precke Systemy 363 mm :icon_biggrin: ale to już po wypłacie.

 

Link do repliki: http://gunfire.pl/product-pol-1152196301-Replika-karabinka-szturmowego-GF36-2.html

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...