Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pomoc w wyborze repliki


Recommended Posts

Witam !

 

Zwracam się do wszystkim użytkowników forum z małą prośbą. Mianowicie chodzi o to, że dopiero zaczynam przygodę z ASG i jak na razie mój budżet wynosi 500zł. I teraz pada pytanie, czy kupić CM 028 ze stałą kolbą i zmienić w niej kabelki na niskooporowe, akumulator na Li-Po 7.4V, gumkę hop-upu i mostef i do tego dokupić ładowarkę z funkcją rozładowywania akumulatorka, czy lepiej dozbierać jeszcze trochę i kupić jakieś M4 Boyi'a lub PJ i zmienić w niej to samo co w AK ?

 

PS. Jeżeli bym zakupił M4 to bym jeszcze planował zmianę lufy na precyzyjną 6.04 mm.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum.

Edited by Kuczol
Link to post
Share on other sites

Mając 500zł nie radził bym Ci kupować cm 028 sam byłem jej posiadaczem. Szybko zrozumiałem że wtopiłem pieniądze, Ciężko ją później sprzedać. Za mało w niej metalu i wygląda jak zabawka a z czasem to przeszkadza,dozbieraj i kup lepiej rk-02 od boyia albo cyme od numeru 40 w górę.Jeśli chodzi o m4 w których jest GB v2 najlepiej kupować od renomowanych firm takich jak KWA.

 

Polece Ci boyia rk-02 do tego gumka hopsiup systemy albo G&G zielona.

 

PS. Sam GB stoi na znacznie wyższym poziomie w boyiu/cymie40 niż ten w 028.

Edited by ssnejker
Link to post
Share on other sites

Takie coś mija się z celem, wydasz łącznie więcej niż np. za cm.048 a tam już masz nowszy gearbox, silnik na neodymowych magnesach, stalową komorę itp. Albo poszukaj używanej cymki z metalowym body czy Dbyoia, albo zrób tak jak piszesz, czyli CM.028 + bateria + kable i mosfet. Choć ostatnimi czasy w tym przedziale cenowym jestem zwolennikiem G36C od JG (na allegro jeszcze do wychaczenia po ~400zł) - z zewnątrz o niebo lepiej wykonana niż cm.028, a ergonomia i 350FPS idealnie się nada na każde warunki ;)

Link to post
Share on other sites

Trochę nie rozumiem. Chcesz kupić cm 028 który jest prawie w całości w plastiku i szitmetalu, a nie podoba Ci sie cm40 ktory jest caly ze stali i jest piekny ^^

 

Może jeśli szukasz czegoś innego niż ak to przypasuje Ci g36 cymy cm 0003 fajna spluwa.

Edited by ssnejker
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...