Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zielony jak trawa.


Recommended Posts

Siema. co sądzicie o tym?:

Replika-cm028a.

Gogle-bolle x 1000.

Boczniak- beretta m93r kjw gas .

Ma to według was ręce i nogi?

 

 

Sądzę że twój nauczyciel języka polskiego się w tej chwili za Ciebie wstydzi.

A zestaw przyzwoity, o ile gogle będą oryginalne, a nie chińskie podróbki.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

CymkĘ polecają na początek. Sam mam i jestem zadowolony. Jak nie stać Cie na nic lepszego to CM 028 daje radĘ. Takich gogli sam nie miałem ale czytałem, że są dobre i oczu raczej nie stracisz. Co do pistoletu to pomyśl czy nie lepiej kupić magazynki do Cymki.

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Kasę z boczniaka przeznacz na lepszą replikę główną np. RK-01 Boyia. Replika główna jest najważniejsza, a replika boczna to tylko czasem używany bajer (najczęściej na respach jak się komuś nudzi). Gogle są ok, ale na wyższe temperatury, jak się mocno pocisz będą lepsze okulary. Ewentualnie jak się upierasz że chcesz mieć boczniaka, to kup sobie zwykłe M9 STTI. Tą replikę trudno zepsuć, bo w zasadzie nie ma czego uszkodzić, nie żre też dużo gazu.

Link to post
Share on other sites

Od cymki to polecam ci 048. sam mam już długi czas i jak na razie sprawuję się wzorowo.

 

Jeśli chodzi o boczniaka to na początek polecam Berette F92M firmy ASG

Replika napędzana jest Green Gazem ładowanym poprzez zawór do metalowego magazynka.

Brak odrzutu zamka powoduje, że pistolet jest bardziej ekonomiczny w użytkowaniu.

Zamek jest ruchomy i może służyc do przeładowania broni i posiada blokadę po obu stronach pokrywy.

Dobrej jakości aluminiowa lufa i spora moc sprawiają, że skuteczny zasięg wynosi około 20-30 metrów na 0,20g

Łatwo do niej dostać magazynki i sama replika jest stosunkowo tania...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...