Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam , mam problem dotyczący pistoletu Beretta M92F , pistolet wydaje charakterystyczny głos , zapchanego pistoletu , miałem zakupione kulki z bazaru ,

po których pistolet się zapychał , podczas strzelania , pistolet się zapchał , i teraz nic nie idzie , po prostu pistolet jest zapchany , jak go odepchać , wyjąć te kulki .

Pomocy .

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze: Kulki z bazaru to zło wielkie i się nawet do nich nie przyznawaj, bo cię wyśmieją

Po drugie: Jak wiesz, że zapchane to po co strzelasz ?

 

Moja odpowiedź: Rozkręć i wyciągnij kulki, a uprzedzając twoje pytanie "Jak rozkręcić?" zacytuję "rozkręć wszystkie śrubki"...

Link to post
Share on other sites

Jaki to konkretnie model? Repliki oczywiście.

Zazwyczaj w sprężynowych modelach nie ma możliwości zablokowania zamka w tylnim położeniu, jeśli jednak się da to to zrób, a kulki spróbuj przepchać (ale delikatnie na początek) w kierunku wylotu lufy.

Inny sposób to po prostu rozkręcenie zamka (w ostateczności całej repliki), wyjecie kulek i złożenie.

Edited by 14100715
Link to post
Share on other sites

szymongwiazda , mylisz się , a problem również był przez to , że moja Beretta nie "je" kulek z rynku z odlewami , od kolegi Adrian1769 dostałem pare kulek z GunFire , zero odlewów i beretta strzela jak należy , dziś zamiam również z GunFire dziękuje .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...