Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP5 JG vs CM.028 A


Recommended Posts

Tyle w temacie, jak byście Wy zrobili, bo stylizuję się na SAS, no i SD5 pasuje, ale nie do lasu, nikt ostatnio o nich nic nie pisze, więc jestem w kropce jak tam z ich jakością, w stosunku do cm, proszę o mądre i treściwe wypowiedzi, ludzi którzy mają o tym pojęcie.

Link to post
Share on other sites

Mam mp5a4 od JG (różni się tylko innym chwytem przednim). Bardzo dużą zaletą repliki jest to, że broń jest bardzo celna i "nie sieje" jak niektóre. Jeżeli wycelujesz nieruchomo w jakiś cel to wszystkimi kulkami trafisz w to samo miejsce. Jak mi się nudziło to na akcji zestrzeliwałem szyszki z drzewa :icon_biggrin:. 360FPS to wystarczająco, silnik jest dość dobry, zębatka napędowa ma 4 zęby przeciw powrotne, a jedyne co bym zmienił (nie tuningując) to prowadnicę sprężyny, bo jest z absu z metalowym pierścieniem a lubi po otwarciu wystrzelić jeżeli się nie przytrzyma i głowicę cylindra. Niestety moja replika lubi na rozładowanej baterii blokować tłok w tylnej pozycji :icon_neutral: .

Link to post
Share on other sites

Mam mp5a4 od JG (różni się tylko innym chwytem przednim). Bardzo dużą zaletą repliki jest to, że broń jest bardzo celna i "nie sieje" jak niektóre. Jeżeli wycelujesz nieruchomo w jakiś cel to wszystkimi kulkami trafisz w to samo miejsce. Jak mi się nudziło to na akcji zestrzeliwałem szyszki z drzewa :icon_biggrin:. 360FPS to wystarczająco, silnik jest dość dobry, zębatka napędowa ma 4 zęby przeciw powrotne, a jedyne co bym zmienił (nie tuningując) to prowadnicę sprężyny, bo jest z absu z metalowym pierścieniem a lubi po otwarciu wystrzelić jeżeli się nie przytrzyma i głowicę cylindra. Niestety moja replika lubi na rozładowanej baterii blokować tłok w tylnej pozycji :icon_neutral: .

 

 

Kolego tylko pytanie z jakiej odległości kulki trafiają " w to samo miejsce " ?

Link to post
Share on other sites

Parę osób z mojego teamu ma to MP5, i większość z nich ma problemy z trzymaniem magazynków. Jeśli stwierdzisz że jest za słaba, sugeruję tuning :) a co do cymy, brałbym w ciemno. Jedyny problem jaki zaobserwowałem w teamie to urwana kolba( z mojej winy :) ). W drugiej "zjadło" zębatki, ale replika była po tuningu.

Edited by wasyl616
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...