Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

WinGun C1911 CO2 vs Pistolet Beretta M92 CO2


Replika pistol  

6 members have voted

  1. 1. Jaką replike wybrać

    • WinGun C1911 ASG CO2
      1
    • WinGun Beretta M92 CO2
      3
    • REPLIKA G23 Heavy Weight AUTO BACK Gas Pistol
      2


Recommended Posts

Witam .

Chciałbym szybką odpowiedź

Czy te repliki pistoletów CO2 są warte zakupu ?

http://allegro.pl/pistolet-wingun-c1911-asg-dodatki-490fps-co2-i2347879882.html

http://allegro.pl/pistolet-beretta-m92-na-co2-mega-moc-460-fps-6mm-i2336076527.html

Czy to tylko jakieś podróby z odpustu ?

Piszą że niby 1 rok gwarancji .

 

Wiem że np :

http://www.taiwangun.com/pistolety-gazowe/replika-g23-heavy-weight-auto-back-gas-pistol-kjw.html

są świetnymi replikami z producenta KJW.

Edited by KasaN99
Link to post
Share on other sites

Mam Berette M92 CO2 Wingun od 2 lat i nie mam problemów. Replika kiedyś wpadła do bagienka na strzelance i po wyjęciu nadal można było oddawać strzały. Byłem z nią nawet na strzelance w zimie -15 stopni i działała poprawnie. Jedna buteleczka w moim gnacie wystarczy na kolo 80 dobrych strzałów. Na nowej buteleczce CO2 przy pierwszych 10ciu strzałach replika ma kolo 450 fps, a potem juz w granicach 380. Wykonanie jest na wysokim poziomie, pistolet wiele razy mi upadł na twarde powierzchnie i powstały najwyżej rysy. Nie jest to podróbka chińska, jest to replika made in Taiwan, przynajmniej tak na mojej jest napisane. A co do zaworu to zdarzało mi się, że pełny nabój CO2 był w nią nabity przez tydzień i nie zauważyłem żadnych odkształceń uszczelki i ubytku gazu. Tak więc polecam Ci jak najbardziej ten pistolet.

Link to post
Share on other sites

Ja się wypowiem - omijaj szerokim łukiem.

Kiepskie wykonanie, plastik-fantastik, dużo za duża moc jak na boczniaka, etc etc.

 

KJW też nie cieszy się zbyt dobrymi opiniami.

 

A Chińczykom żaden problem przykleić naklejkę "made in Taiwan", bo kto to zweryfikuje? Pomijając fakt, że na Tajwanie produkują nierzadko gorszy syf niż w ChRLu...

Link to post
Share on other sites

Berette na co2 lub takiego glocka http://www.taiwangun.com/pistolety-gazowe/replika-g23-heavy-weight-auto-back-gas-pistol-kjw.html lub również beretke bez blow-backu na gg z TaiwanGun za 85zł firmy STTI. Podane repliki są sprawdzone przeze mnie i kolegów i nam nie wystąpiły problemy z ich użytkowaniem. Ale to każdy będzie Ci mówił co innego masz wziąć i zrobi się mętlik w głowie. Ja dałem swoje propozycje, reszta zależy od Ciebie.

Edited by Kazik94
Link to post
Share on other sites

Nie spotkałem się z częściami do tej repliki, pistolet ma prostą budowę, bez blow-backa więc jest mało awaryjna, jedynie to jak w każdym gaziaku dbać o uszczelkę, czyścić itp. W sklepach do tego pistoletu sprzedają jedynie magazynki.

Link to post
Share on other sites

Miałem tego Wingun'a C1911.

Najlepiej (najcelniej) strzelał na kulkach powyżej 0,28

Jak wyjmowałem go z kabury, to wywoływałem tym ogólny popłoch.

Te ~490fps to niestety nie przesada.

:blink:

 

Żeby nie przeciągać.

Uważam, że ta replika kompletnie nie nadaje się na boczniaka.

Zrobisz nią sobie, albo komuś innemu krzywdę, strzelając z bliska lub w warunkach CQB.

Nie polecam!

 

Ta replika "wygląda" zdecydowanie lepiej. Niestety, nie mam jej osobiście. Mogę jedynie powiedzieć, że słyszałem o niej wiele pochlebnych opinii.

Link to post
Share on other sites

KosaN99 ja posiadam tą drugą i jestem zadowolony i bym ją Tobie polecił. Nie napisałeś jednak gdzie chcesz siekać z tych pistoletów. Jak w budynkach to nie radze używać owej beretty bo jest zwyczajnie za mocna, a jest idealna na tereny otwarte i lasy. Podsumuwując jak chcesz mieć boczniaka na bliskie dystansy to weź gnata poniżej 350fps np. beretta STTI na GG za 85zł z TaiwanGun, a jak na teren otwarty i dalsze odległości to wtedy Beretta CO2 jest niezastąpiona :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...