Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 BI-5181M [ BOYI ]


Recommended Posts

Witam! Chciałbym stuningować taką replikę http://gunfire.pl/product-pol-1152189678-DropZone-BI-5181M.html do stabilnych 440-450 fps. Nie wiem co i na co wymienić jako pierwsze. Pytałem kilku osób i polecali Mi wymienić lufę na preckę i sprężynę na mocniejszą. Czy to dobra opcja? Jakie kupić? Gdzie najtaniej dostanę te części i w jakim serwisie w Warszawie wymienią Mi to najtaniej? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Edited by Reyman
Link to post
Share on other sites

Pisząc tak chaotycznie zaczekaj z tym tuningiem, gdyż możesz się zapędzić i źle trafić. Tuning do takiej mocy, może przynieść więcej szkód niż korzyści zielonemu.

Ja bawię się z 360 fps'ami a staż w airsofcie mam kilkuletni, więc źle ci nie mówię.

Link to post
Share on other sites

Tuning oczywiście nie natychmiast do 450,to ma być efekt końcowy. Na razie chcę trochę zwiększyć moc i skupienie kulek. Od roku używam tej repliki i co do spraw serwisu i tuningu rzeczywiście jestem zielony. Przepraszam za chaotyczność pierwszego postu.

Edited by Reyman
Link to post
Share on other sites

Przeje ci się te 450, miałem tak samo jak zaczynałem ale magiczna gumka i lufa działają cuda z zasięgiem... szukaj zielonej gumy od G&G i luf od promyka (zdania są podzielone więc rozejrzyj się także, za lufą od km head i przezroczystym/białym guarderem (obie gumy to samo różnie się na nie mówi). No i strzel sobie teflon fix'a. Taki tuning ci wystarczy i długo posłuży a żeby guma dobrze kręciła gulki od G&G albo Guarder'a.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...