Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika M16 (lub podobne)


Recommended Posts

Witajcie. Chciałbym wyposażyć się w jakąś długą Mkę z RISami, która zasięgiem i celnością będzie znacznie lepsza od mojej stockowej CM032.

 

Faworytem jest LMT Defender Patrol RIS, lecz trochę boję się o jej zasięg bo 40m to nie jest zbyt dużo jak na coś co chciałbym traktować jako coś pomiędzy karabinem szturmowym, a parasnajperką.

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=4239

Moje fundusze to +/- 1200zł, więc tuning jak na razie nie będzie możliwy, choć mam nadzieję, że osiągi w stocku mnie by mnie nie zawiodły.

Ile mniej więcej może mnie w przyszłości kosztować tuning LMT Defendera do 450 fps?

 

Myślałem jescze o PJ16A4 i ewentualnie krótsza wersja PJ25, ale jak wiadomo - to chińczyki, lecz różnica w cenie jest spora.

Link to post
Share on other sites

lmt defender to dobry wybór.Najpierw wsadziłbym do tej repliki dobrą preckę i gumkę hopup, a potem jak wyniki nie będą zadowalające to bawił się w tuning gearboxa.

 

A różnica w cenie, kosztem jakości.

Edited by axelrybaczewski
Link to post
Share on other sites
Guest gecko123

W defenderze zmienia się gumkę, tłok, głowice tłoka, springa m130 i masz 500 fps. Lufa jest na warto wymienić na pokroju promyka inaczej jest to bez sensu.

Tutaj znajdziesz wyczerpujący opis repliki.

http://ersoftkk.blogspot.com/2011/11/kwa-kwa-kwaczek-kaczka.html

 

 

Lufa stockowa wcale nie jest aż tak dobra, że odczujemy poprawę przesiadając się na lufę pokroju Promyka, czy KM Head lub lepsza. Wkładając Guardera 6.02 lub Systemę 6.04 odczujesz poprawę, sprawdzane.

Link to post
Share on other sites

Możne inaczej. Lufa stokowa nie jest taka zła. Moim zdaniem różnica miedzy Systemą a KM jest rzędu 70 zł. ja wolał bym przeboleć i dopłacić do lepszej luFFki*

 

*pisownia specjalna

 

No jak Ci sie nie spieszy z tuningiem, to lepiej wymieniać na dobre części docelowe.

 

 

Po raz ostatni poprawiam tą inną pisownię specjalną. Kolejne specjalne pisownie bedę kasował wraz z resztą posta.

Arend

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...