Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zestaw do oceny


Recommended Posts

Witam, niedługo będę przymierzał się do zakupu swojej drugiej repliki w karierze ASG. Upatrzyłem sobie g36 od Umarexa, wiem, że jest to rebrand Aresa, ale akurat interesują mnie konkretne informacje na temat tego modelu, a takich jest naprawdę mało. Dodatkowo przy zakupie chciałbym ją lekko stuningować, tzn:

- bateria - czy będzie pasować? Oraz czy przy zakupie baterii LiPo muszę kupować jakieś przejściówki? Do tego Imax B6.

- sprężyna lub SP130 tylko tu pytanie - czy bebechy wytrzymają SP130? O 120 się nie martwię, chyba że bym trafił na naprawdę trefny egzemplarz.

- precka - tu jest malutki problem, wiem że najprawdopodobniej będę kupował Ultimate, bo są polecane jako ze średniej półki, ale jaką długość ma stockowa lufa? Jej wymiarów nie podano i mam wątpliwości czy 300mm będzie dobra, był to wybór na oko.

- gumka HU - wiem, że jest to jedna z najbardziej polecanych gumek HU, ale nie o to chodzi. W mojej dotychczasowej gietce (G608-8) musiałem założyć niebieskiego Madbulla, ponieważ G&G siedziała zbyt luźno. I tu następne pytanie - czy ta gumka będzie pasowała?

- do tego kulki G&G - 0,28g czy 0,30g?

- oraz wymiana kabli na niskooporowe.

- czy mój adapter do magazynków M16 od JG będzie pasował do tej gietki? Jeżeli nie, to napisane jest że magazynki są zgodne ze standardem TM, co to oznacza? Lub drugi wariant, jaki adapter będzie tutaj pasował?

 

Przepraszam za wall-of-text ale chcę aby ta replika starczyła mi na dość dłuuuugo.

#Edit

Wiem, że większość jest niedostępna, ale chcę się tylko przygotować.

#Edit 2

Pytanie odnośnie długości precki nie ważne, znalazłem.

Edited by Mikrolot
Link to post
Share on other sites

Baterię lepiej kup w jakimś modelarskim - wyjdzie taniej. Jak będziesz wymieniał okablowanie to wymień wtyczki na deansy/xt-60/dc3. Dobrze byłoby też dodać mosfet. Oczywiści musisz mieć komplet kabli do ładowarki z odpowiednimi wtykami (wtyk typu banan przy ładowarce i odpowiednio jakie wybrałeś do pakietu).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...