Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

m120/m110 do stokowego m15 CA i do cm.028s


Recommended Posts

Siema, biorĘ się za tuning mocowy dwóch replik, "tuning" w cudzysłowniu bo chcĘ wymienić tylko sprringa głównego. oto moje pytania:

 

1. W stokowym m15 ca włożyć m110 czy m120, aby uzyskać te ok. 400fps (~390-380) , czy na 8,4v rof bedzie znośny i czy szkielet nie pęknie?

 

2. Czy do cm.028 stokowego jaką sprężynę włożyć żeby było ok. 400fps (~390-380) czy na 7,4 lipo rof bedzie znośny i nic nie sypnie w środku?

Edited by arend
Link to post
Share on other sites

Jeśli chcesz to zrobić tanio i wymieniając tylko sprężyny to polecam te od MadOniona, mają zmienny skok i są bardzo tanie. W porównaniu do wydatku 40-60 złotych za sprężyne guardera, kupisz sobie 3 od MO (no i możesz testować po kolei, która ci pasuje najbardziej). Co prawda nie mają chyba na stanie akurat ani M100 ani M110 ale myśle, że mogą je dorobić. Po roku używania moja M120 daje nieco ponad swoje 120m/s podobnie jest z M130 i M140, które kupili koledzy. Ja akurat chciałem właśnie tyle, nie potrzebowałem bonusa rasowego ze stajni Guardera w postaci + ~30fps.

Szkielety wytrzymają bez problemu. Nadal korzystam ze stokowego szkieletu (zawsze M120), który ma 3 lata ponad i kilkadziesiąt kilogramów wystrzelonego kompozytu na karku.

Edited by Fedajkin
Link to post
Share on other sites

Ta eMka CA jest ze starych wersji, ma w stoku 310fps.

Panowie, czyli m120?

A i pytanie, da się jakoś skleić dolny korpus w tej emce? Pękł, i u górnego te ząbki co wchodzą w lower też chyba kruszą się...

 

widełki bardziej pasuje, niż ząbki, gdzieś ktoś mówił "uszy" ale to chyba nie to...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...