Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jakie wyposażenie?


Recommended Posts

Witam wszystkich początkujących i tych zaawansowanych airsofterów: ) Chcę kupić sobie swoje pierwsze wyposażenie do strzelanek asg. Ja to widzę tak:

 

Replika:

AK47 CM028 + 2 magi

www.specshop.pl/product_info.php?products_id=8183&name=Cyma_-_AK47_-_CM028

(niestety w tym sklepie niedostępna: l)

Zalerzy mi by było to ak.

 

Okulary:

Tutaj proszę o pomoc, bo bezpieczeństwo na 1 miejscu.

 

Ochrona twarzy:

Myślę o kupnie kominiarki (niechciał bym dostać kulką w twarz, ale teraz lato, gorąco niewiem czy w kominiarce nie będzie za duszno)

 

Mundur:

Mam w domu flecktarn, może się nada, ale czy mnie nie wyśmieją na strzelankach? Do tego biało-czarna arafetka i jakąś kamizelkę taktyczną bym na magi kupił.

 

Buty:

Halówki.

 

Aha, i jakie kulki najlepsze do cymki: )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to post
Share on other sites

Co do googli lub okularów. http://www.marketbhp.pl/of_oczy.html Mam te pierwsze niebieskie google. Wytrzymaly 600fps wiecej nie miałęm możliwości sprawdzić koszt 34zł. Co do kominiarki teraz jest gorąco, jeśli już koniecznie chcesz ochrone twarzy kup maske stalkera. Wiekszość ludzi biega w flecku tak wiec luz. Z kamizelką jescze poczekaj bo nie wiesz co będziesz musiał w niej przenosić ;) Co do butów, warto zainwestować w jakieś z po kostkę. Kulki teoretycznie do tej 028 mogą być nawet Rocketsy z gunfire.

Link to post
Share on other sites

cyma 28 - ok, lecz moim zdaniem tylko półtora stówki więcej http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/rk-10-boyi.html

 

uwexy

 

lepiej maska z siatki drucianej, kominiarka nie wiem czy coś da, z pewnością gorąco.

 

flek - ok, wiele osób zaczyna od niego, sporo w nim nadal biega, dostępny i tani.

 

kulki 0,25 G&G

 

Mmmmm, to ak wygląda super w dodatku ze stali. Chyba sprzedam PC i sobie go sprawię. Żegnj call of duty hehe : ) A jak z niezawodnością?

 

Maska napewno lepiej się sprawdzi, ale kominiarkę i tak chyba kupię na jesień jak znalazł.

Edited by _desperados_
Link to post
Share on other sites

Tą cymę 31 od razu możesz skreślić, strata pieniędzy.

 

Jeśli kolego badii8 proponijesz już AK105, jest dostępna seria cm.040 w takiej kombinacji, ale to znal a nie stal/

 

Jak wygląda z niezawodnością? Rok gwarancja na nowe modele, jeśli nic nie kręcisz nie rozkręcasz 2-3 lata bez problemu.

 

Po roku odczuwalne luzy, ale nie przeszkadza to.

Link to post
Share on other sites

http://www.taiwangun.com/karabiny-szturmowe-aeg/rk-01w-real-wood-boyi.html

 

Bardzo fajna sprawa lecz na 1 replikę radził bym pełnowymiarowego ak.

 

Nie zgodził bym się z tą loterią. Chińczycy zrobili ogromny postęp w kopiowaniu V3 (stosowane w serii AK), są coraz bardziej niezawodne i strzelają przyzwoicie.

Mogą się trafić jakieś wadliwe sztuki ale większość klientów jest zadowolona z zakupu.

Link to post
Share on other sites

Nooo!! Fajnie się w nich biega, ale do airsoftu się nie nadają. Pierwsza koleina i skręcona kostka.

 

Mam jeszcze w domu coś podobnego do tych:

http://img.szafa.pl/uploads/clothes/c1/d2/d476/2585217/1273433059.jpg

dostałem od brata z woja, są bardzo

sztywne przez co ciężko się w nich biega, jadnak wolę to niż gdybym musiał po lekarzach biegać xD

 

Edited by _desperados_
Link to post
Share on other sites
Guest Dranos

Masz pewnie znane ,,desanty" polskie. Moje pierwsze buty wojskowe (:D). Wielu uważa, że są fatalne (niewygodne), ale w mojej opinii dadzą radę, tyle że musisz je rozchodzić przed strzelanką (by nie były takie sztywne i nie obtarły Ci kostek)

Link to post
Share on other sites

Mając budżet 600 zł powinieneś dozbierać do RK-01SW czyli wersja w całości wykonana ze stali posiada (poliwęglanową?) komorą hop up,mocniejszym GB i baterią.Okulary Uvex Ivo/Peltory.Flecktarn jest dobrym mundurem na początek,poza tym w tym kamuflażu jest tanie oporządzenie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...