Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

COMBAT HUNTING


Recommended Posts

Cześć.

Wymagana szybka decyzja dla zainteresowanych dwudobowym działaniem w terenie.

W terminie 27.07.2012 godz. 19.00 do 29.07.2012 godz. 12.00 organizuję grę taktyczną pn. Combat Hunting, dla jej pełnej realizacji potrzebne są trzy lub cztery pary snajperskie potrafiące działać samodzielnie, ale w jednym określonym celu. Przeciwnikiem będą zespoły zwiadowcze wystawione przez team G.R.O.T 12rec oraz prawdopodobnie GGRS.

Scenariusz zakłada wykonanie kilku zadań na dosyć rozległym obszarze, zwiadowcy z założenia działają na terenie przeciwnika, pary snajperskie w terenie własnym ich głównym zadaniem jest przeciwdziałanie infiltracji zwiadowców. Szczegółowe założenia do gry przedstawię we wtorek. Wiem, że czas jest krótki, ale postanowiliśmy zorganizować to przedsięwzięcie w zamian innego do którego przygotowywaliśmy się od dłuższego czasu, a które z przyczyn niezależnych zostało odwołane przez organizatora. Mam nadzieję, że znajdą się osoby "zaangażowane taktycznie" chcące wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

Teren - większość obszarów leśno-jeziornych zaczynając od Green Forest (Folwark Helena) poprzez Kalsko, Rojewo, a kończąc na poligonie Wojciechowo pod Międzyrzeczem. koordynaty i mapa udostępnione zostaną we wtorek 24.07.2012

 

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Cześć. Scott kompletuje zespół zwiadowczy, kliknij do Niego.

witam on mi własnie kazal kliknąć tu to kliknałem :icon_wink: on wie że ja jade to moje klikniecie to tylko dla zachety dla innych ;) Edited by Dirk
Link to post
Share on other sites

Posucha w temacie. Jeżeli tak pozostanie będę musiał zmienić założenia do ćwiczenia mam plan awaryjny, ale z ograniczonymi lub wykluczonymi działaniami snajperskimi. Odczekam do dzisiejszego wieczora i jutro z rana zamieszczam scenariusz w takiej wersji jaką pozwoli wykonać frekfencja.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...