Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Pierwszy kontakt z asg. Jaki pistolet wybrać?


Recommended Posts

Jeśli jeszcze wrócisz do pierwotnego pomysłu to:

 

1. Sig P226 jest jednym z najwygodniejszych pistoletów pod kątem obsługi. Wszystko masz pod kciukiem, a w dodatku możesz go "spuścić ze smyczy" jak oryginał - czyli zwalniasz kurek bez zabawy z wyciąganiem maga itp.

 

2. P226 KJW to dość udana konstrukcja.

  • Wadą jest syfonowanie niezależnie od temperatury i losowość w sprawności magów. Na 3 jakie kupiłem od KJW 1 był do wymiany. Z syfonowaniem może uda się uporać po wymianie uszczelek lub przy korzystaniu z innych magów. Obie opcje do sprawdzenia.
  • Druga wada (choć to tylko moje poczucie estetyki) to malowanie. Błyszczy się to jak psu jajca. Ja swoją replikę oskubałem nieco z farby - spolerowałem na stal i teraz jest już milusi. Zdjęcie w razie co masz na moim profilu

3. są też i zalety:

  • solidna konstrukcja - full metal, metalowa lufa zewnętrzna, metalowa prowadnica sprężyny, metalowy zespół spustowy itd... rozebrałem ją na części pierwsze i poskładałem kilka razy i jeszcze nic nie raczyło się spaprać... a ja nie mam talentu w tym temacie:)
  • niezły BB. Całkiem dobrze dopasowana sprężyna powrotna.
  • celność i działanie HopSiupa na plus
  • Jak nie syfonuje - jest dość oszczędna w poborze gazu
  • Jeszcze raz wygoda i ergonomia
  • Dostępność części zamiennych - spora zgodność z TM
  • To zwyczajnie kawał dobrego żelastwa :)

Link to post
Share on other sites

dzięki siloeamistad. Takie potwierdzenie było mi potrzebne. O farbie też słyszałem, że raczej jest beznadziejna, szybko sie ściera i zarysowania od razu widać. A co do magów znalazłem już na forum odpowiedni temat. Naprawdę bardzo pomogliście. Wcześniej nie miałem jak ogarnąć za bardzo tego, bo nie miałem gdzie się poradzić i zapytać co i jak z tym sigiem. Przeważnie tylko go opisywali bez opinii użytkowników. Teraz pozostaje wybrać.

Link to post
Share on other sites
to ofertę Powały przebije trochę cenowo http://gunfire.pl/pr...375-JG0738.html

 

Przeoczyłem, że na Gunfire są zdecydowanie tańsze. Polecam, polecam, polecam. :maniak_OK:

 

Ps

Odpuść sobie "klamkę", w kieszeni po ulicy i tak nie będziesz nosił, a przyjemność w strzelaniu z karabinka na prawdę większa.

Edited by Powała
Link to post
Share on other sites

no pewnie, że mogę http://forum.wmasg.p...__1#entry996451. Podejrzewam, że jeśli chodzi o nieszczelności to w ten sam sposób powinno dać się je naprawić i w sigu. Chociaż mogę być w błędzie, jeśli tak to z góry sorry za zamieszanie. Powała z pewnością nie będe latał po ulicy ;D słyszałem o tym gościu, którego zwineli za przechadzke z repliką do klatki ;D

Edited by rusałek
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...