Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jaka bateria lipo ? 7,4v czy 11,1 do aks74u boyi stock


Recommended Posts

Witam! Mam takie pytanie. Jaka bateria będzie lepsza 11,1 czy 7,4 do stockowej repliki.. Z tego co wiem to 7,4 są bardzo dobre ale zależy mi by zrobić z tego kałaszka tzw. kosiarkę wymieniłbym jeszcze do tego silnik plus pare dupereli, ew. jakiś mosfet i byłoby gites. Prosiłbym o szybką odpowiedź. Aha i jeszcze jedno jakiej firmy najlepiej kupić. Mam do dyspozycji Ge power i powerbean bo potrzebuje sticka i mam akurat możliwość kupienia takowych bo bede dzisiaj w specshopie i mam zamiar cos takiego kupic aha i jaką łądowarkę do niego kupic. Wiem że rzucice hasło imaxb6 ale chce cos tanszego i nie koniecznie musi to byc tego typu ładowarka moze to byc zwykla prosta ważne zeby naładowała bo itak strzelam się raz na tydzien lub 2 tygodnie wiec nie bedzie sensu jej czesto ładować. Pozdrawiam!!

Link to post
Share on other sites

Mam rk-05 od boyi i na li-polce 11.1 Ge-power. Po pół roku bardzo intensywnego użytkowania pękło łożysko (te tańsze, chyba Guardera, ale nie jestem pewny, ale miały już za sobą 2 lata). 7.4 na M130 nie ciągnie, na M90 w CM.0.49j na full stocku daje całkiem zadowalający ROF. Wracając do kałaszka - wymieniłem silnik na GP-1000-L, kupiłem mosfet z regulacją napięcia od użytkownika Snipernr1. Mosfet przykręcony do minimum, i tak ładnie daje, nie odkręcam na maxa bo już się boję :icon_wink: Jak chcesz iść w tę stronę z tuningiem to polecam jeszcze wymianę prowadnicy sprężyny na mocniejszą i jakieś mocne łożyska.

Edited by xazax
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...